سیاست حفظ حریم خصوصی


 1. حفاظت از داده ها و حفظ محرمانه بودن کاربر برای داده های آنها امکان پذیر است. اطلاعات باید در طول اقامت شرکت کنندگان در سایت یا هنگام استفاده از منابع پروژه روزنامه نگاری اجتماعی بهمن رایگان و عملکردهای آن به دست آید.
 2. رسانه نیست. کارکنان ما هیئت تحریریه ای برای ویرایش مقالات مفید ندارند. منبع به طور مستقیم مسئول مطالبی که در صفحات آن ارسال شده است نیست.
 3. اصل حفاظت از اطلاعات (که از این پس به عنوان سیاست نامیده می شود) داده هایی را که پروژه بهمن ها هنگام تعامل با منبع از کاربر دریافت می کند ، پوشش می دهد. کاربر باید از خدمات ، محصولات یا ویژگی های بهمن (که از این پس پروژه یا منبع نامیده می شود) استفاده کند. منبع همچنین باید هرگونه توافق یا قرارداد را با شرکت کنندگان در پروژه منعقد کند تا از داده های آنها محافظت کند.
 4. پروژه بهمن به طور خاص از داده های شرکت کنندگان محافظت می کند و به حق محرمانه بودن آنها احترام می گذارد. بنابراین ، سیاست توضیحاتی دریافت کرد:
 5. داده های اعضا ، توسط منبع بهمن پردازش می شود
 6. اهداف پردازش و جمع آوری داده ها هنگام استفاده کاربر از منابع بهمن ؛
 7. اصل پردازش اطلاعات دریافت شده از وب سایت پروژه بهمن
 8. با استفاده از منبع ، کاربر تصدیق می کند و با پردازش داده های خود داوطلبانه موافقت می کند. لیستی از این داده ها در این سیاست نشان داده شده است. در صورت بروز اختلاف نظر ، شرکت کننده باید بازدید از وب سایت پروژه را متوقف کند یا در صفحه فیس بوک ما با پروژه در ارتباط باشد: https://www.facebook.com/avalanches.global
 9. بهمن منابع به تجزیه و تحلیل و جمع آوری اطلاعات شخصی با احترام بسیار می پردازد. این درباره:
 10. داده هایی که هنگام پر کردن فرم های ثبت نام ، مجوز و شناسایی کاربر در سایت به دست می آید ؛
 11. داده های فایل های کوکی ؛
 12. آدرس ها و مکان های IP.
 13. اطلاعات شخصی کاربران Avalanches.com در سرورهای امن ذخیره می شود.
 14. کاربران Avalanches.com باید از این واقعیت آگاه باشند که برخی از پیوندهای منتشر شده در بستر ما می توانند منجر به منابع ناامن (وب سایت ، برنامه ها و غیره) خارج از بستر ما شوند که می تواند داده های آنها را نیز جمع آوری کند. پلت فرم ما هیچ مسئولیتی در قبال داده های جمع آوری شده یا پیامدهای دیگر پیوندهای خروجی زیر که توسط کاربران ما در avalanches.com منتشر شده است را بر عهده نمی گیرد.
 15. داده های شخصی کاربران پلت فرم Avalanches.com توسط Avalanches LP پردازش می شود که توسط شخصی ثبت شده تحت قوانین جمهوری ایرلند ، با دفتر ثبت شده در Office 29 ، Clifton House ، Fitzwilliam Street Lower ، Dublin 2 ، D02 XT91 (از این پس - شرکت). این شرکت مالک پایگاه داده ای است که اطلاعات شخصی Avalanches.com را ذخیره می کند.

 

داده های کاربر که می تواند توسط پروژه بهمن پردازش شود


 1. اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل کاربر یا شماره تلفن و رمز عبور برای ایجاد یک حساب ضروری است. غیرممکن است که بدون به اشتراک گذاری چنین داده هایی به کاربر avalanches.com تبدیل شوید.
 2. هرگونه اطلاعات ارائه شده توسط شرکت کنندگان به صورت داوطلبانه ، شخصی و مربوط به یک فرد به عنوان اطلاعات شخصی شرکت کننده در نظر گرفته می شود. کاربران ما مسئولیت کامل اطلاعات شخصی خود را که به avalanches.com ارائه شده است بر عهده می گیرند.
 3. برای تأیید کاربر و دسترسی به طیف کاملی از خدمات ما ، شماره تلفن باید ارائه شود.
 4. داده های شخصی شرکت کننده که باید پردازش شود ، هر گونه داده ای است که در هنگام ثبت نام یا در حین استفاده از منابع ارائه می شود. داده ها توسط شرکت کنندگان داوطلبانه در سایت منتقل و ارسال می شوند ، از جمله اطلاعاتی که از سایر خدمات اینترنتی یا شبکه های اجتماعی (ایمیل ، عکس ، نام ، جنسیت ، سن ، مدرک تحصیلی و غیره) به منبع ارسال می شود.
 5. داده هایی که در حین استفاده از سایت به طور خودکار به پروژه منتقل می شوند نیز برای پردازش استفاده می شوند. داده ها توسط نرم افزار شرکت کننده نصب شده بر روی دستگاه او منتقل می شود. منبع به طور خودکار اطلاعات زیر را دریافت می کند:
 6. آدرس IP اعضا
 7. داده ها از کوکی ها ؛
 8. پارامترهای فنی تجهیزات کاربر ؛
 9. اطلاعات مربوط به نرم افزار مورد استفاده شرکت کننده در پروژه ؛
 10. تاریخ و زمان دسترسی به بهمن ؛
 11. سابقه استفاده و درخواست های صفحه و سایر اطلاعات مشابه.
 12. پروژه بهمن صحت اطلاعات شخصی ارائه شده توسط کاربر را تأیید نمی کند. هنگام استفاده و ثبت نام در پروژه ، شرکت کنندگان کامل و مطابق بودن اطلاعات ارائه شده را شخصاً تضمین می کنند.
 13. پیشنهادات و معاملات: به منظور بستری برای معاملات تجاری ، مبادلات پایاپای یا هدایایی ، پلت فرم مجاز است اطلاعات تماس کاربر را که برای شروع معامله بین خریدار و فروشنده ضروری است ، نمایش دهد. مسئولیت اطلاعات تماس ارائه شده به وب سایت بر عهده کاربران است. کاربر باید آگاه باشد که اطلاعات تماس یا حتی آدرس منزل وی برای انجام معاملات می تواند به طور عمومی در بستر ما در دسترس عموم قرار گیرد.
 14. پس از تماس کاربر با پشتیبانی بستر ، پلتفرم اختیار خود را برای درخواست اطلاعات شخصی بیشتر به منظور تأیید بیشتر کاربر حفظ می کند.
 15. داده های کاربر از نمایه های خروجی که برای ثبت نمایه کاربر در avalanches.com با استفاده از خدمات احراز هویت (فیس بوک ، گوگل و غیره) استفاده شده است ، توسط Avalanches پردازش می شود.

اهداف پردازش منابع بهمن عبارتند از:

 1. شناسایی مشارکت کننده در پروژه و همچنین قرارداد و توافق با منبع.
 2. ارائه طیف وسیع تری از خدمات و اجرای موافقت نامه ها یا قراردادهای مختلف با شرکت کننده.
 3. ارتباط با کاربر ، شامل درخواست ها و اعلان ها ، و همچنین ارسال اطلاعات مربوط به استفاده از سایت ، اجرای قراردادها و موافقت نامه ها ، و همچنین پردازش برنامه ها و درخواست های دریافت شده از شرکت کننده.
 4. بهبود کیفیت منابع ، عملکرد ، محتوا و محتوای اطلاعاتی.
 5. ایجاد مواد تبلیغاتی با هدف مخاطبان علاقمند.
 6. جمع آوری داده ها برای مطالعات مختلف ، از جمله آماری ، بر اساس داده های ناشناس.


اطلاعاتی که توسط بهمن پردازش یا جمع آوری نمی شوند


داده های شخصی کاربران در مورد میراث قومی ، دیدگاه ها و عقاید سیاسی یا مذهبی ، مشارکت در احزاب سیاسی ، اتحادیه های کارگری و غیره.

 

 

روش ها ، روش و شرایط برای پردازش داده های کاربر

 1. منبع بهمن فقط داده هایی را که شرکت کنندگان داوطلبانه در هنگام ثبت نام یا احراز هویت در وب سایت Avalanches یا از طریق حسابهای سایر خدمات اینترنتی ارائه می دهند ، جمع آوری می کند ، و همچنین داده هایی که به طور خودکار از دستگاه ها و نرم افزارهای شرکت کننده به منابع منتقل می شود فرآیند استفاده از سایت (کوکی و سایر انواع داده های توصیف شده در خط مشی رازداری).
 2. بهمن محرمانه بودن داده ها را با مقررات داخلی حفظ می کند.
 3. محرمانه بودن اطلاعات حفظ می شود ، مگر در مواردی که کاربر داوطلبانه به افشای اطلاعات خاصی برای دسترسی عمومی به سایت یا از طریق عملکردهای آن رضایت داده باشد.

شرایط انتقال داده های کاربر به اشخاص ثالث

انتقال داده های کاربر به اشخاص ثالث می تواند در موارد زیر انجام شود:

 1. کاربر با انتقال بخشی از داده های خود موافقت کرده است.
 2. برای استفاده راحت از عملکرد منابع یا اجرای قرارداد یا توافقنامه.
 3. این انتقال برای ارائه خدمات یا عملکردهای منبع به شرط مشارکت کننده از طریق فن آوری مربوط به سایت ضروری است. داده های شخصی ممکن است برای پردازش یا دستیابی به اهداف ، که توسط توافقنامه کاربر با خدمات مربوطه تعیین می شود ، منتقل شود.
 4. انتقال توسط قوانین کشوری که کاربر در آن مقیم است یا در موارد دیگر قابل اجرا است ، ارائه شده است.
 5. اشخاص ثالث می توانند برای تجزیه و تحلیل و ارائه خدمات یا کار بر اساس دستورالعمل های پروژه ، داده های شخصی به دست آمده در طول انواع مطالعات یا اندازه گیری ها ، از جمله آماری را منتقل کنند.
 6. این منبع دسترسی احتمالی به داده های شخصی شرکت کنندگان را به حداقل می رساند و دسترسی فقط به کارمندان و شرکای سایت که به این اطلاعات برای انجام کار یا اطمینان از عملکرد روان پروژه نیاز دارند باز می کند.


شرایط دسترسی به داده های کاربر توسط سایر کاربران


 1. یکی دیگر از کاربران پلتفرم در قسمت Fair وب سایت avalanches.com می تواند به داده های کاربر دسترسی داشته باشد تا بتواند معامله ای بین این دو ایجاد کند. چنین اطلاعاتی نمی تواند چیزی بیشتر از اطلاعات تماس (آدرس ایمیل ، شماره تلفن یا پیوندهای رسانه های اجتماعی) و آدرس مکان باشد.
 2. این پلتفرم حق دارد داده های محرمانه کاربران را طبق قوانین محلی با مقامات به اشتراک بگذارد: برای متوقف کردن و به عهده گرفتن مسئولیت کاربران متقلب ، برطرف کردن سوء تفاهم ها یا پشتوانه استدلال هایی که ممکن است/قوانین محلی را نقض کنند. همچنین ، پلتفرم ممکن است با کشف اهداف غیرقانونی آنها که در وب سایت اتفاق می افتد یا با دریافت شکایات از دیگر کاربران پلت فرم ، داده های کاربران را افشا کند.

ذخیره ، حذف و اصلاح داده های کاربر

 1. کاربر حق دارد و می تواند در هر زمان از سایت برای تغییر جزئی یا کامل داده های خود با استفاده از عملکرد ویرایش حساب هنگام مراجعه به حساب شخصی منابع استفاده کند.
 2. کاربر حق دارد و در هر زمان می تواند اطلاعات خود را که هنگام ثبت نام در وب سایت پروژه با حذف یک حساب کاربری به وی ارائه می شود ، به طور کامل حذف کند. با این حال ، این می تواند منجر به محدودیت دسترسی شرکت کننده به برخی از عملکردهای سایت شود.
 3. اطلاعات شخصی در تمام مدت استفاده از حساب کاربری در سایت ذخیره می شود. همچنین داده هایی را ذخیره می کند که نیازی به شرکت کننده ثبت شده یا انجام هیچ گونه اقدامی با قراردادها یا موافقتنامه ها ندارد. خاتمه استفاده و فسخ موافقت نامه های کاربری حساب در وب سایت Resource به منزله حذف حساب کاربری اعضا تلقی می شود.

شمارنده ، کوکی ، شبکه های اجتماعی

 1. صفحات پروژه به طور خودکار اطلاعات مربوط به استفاده از عملکرد سایت با استفاده از کوکی ها را جمع آوری می کند. داده های به دست آمده با کمک آنها به منظور ارائه عملکردهای شخصی به شرکت کننده ، بهبود ، ایجاد کمپین های تبلیغاتی و همچنین انجام مطالعات مختلف است.
 2. استفاده از برخی از عملکردهای منبع تنها در صورتی امکان پذیر است که کوکی ها دریافت و دریافت شوند. اگر یکی از شرکت کنندگان با تغییر تنظیمات مرورگر ، دریافت یا پذیرش کوکی ها را ممنوع کند ، دسترسی به چنین عملکردهای سایت ممکن است محدود باشد.
 3. کوکی ها و شمارنده های قرار داده شده در صفحات وب سایت پروژه می توانند برای جمع آوری ، پردازش و تجزیه و تحلیل اطلاعات دریافتی در مورد تعامل شرکت کنندگان با وب سایت ، برای اطمینان از عملکرد عملکردهای آن یا به طور کلی استفاده شوند. پارامترهای فنی کنتورها توسط پروژه تنظیم شده و بدون اطلاع قبلی به کاربر تغییر می کند.
 4. به عنوان بخشی از کار سایت ، عناصری از شبکه های اجتماعی مانند دکمه های «اشتراک» و برنامه های تعاملی برای اظهارنظر و ردیابی واکنش شرکت کنندگان در برابر اطلاعات دریافت شده وجود دارد. عناصر شبکه های اجتماعی آدرس IP کاربر ، اطلاعات مربوط به فعالیت و تعامل وی با وب سایت منابع را ثبت می کنند و همچنین کوکی ها را ذخیره می کنند تا از عملکرد صحیح این عناصر و برنامه های فرعی اطمینان حاصل شود. تعامل کاربر با اشکال شبکه های اجتماعی توسط سیاست حفظ حریم خصوصی منابع و شرکتهایی که آنها را ارائه می دهند ، تنظیم می شود.

اقدامات حفاظت از داده های کاربر

 1. این منبع اقدامات فنی و سازمانی را برای اطمینان از سطح لازم حفاظت از اطلاعات شخصی و محرمانه در برابر اقدامات غیرقانونی اشخاص ثالث یا بدافزارها انجام می دهد ، به عنوان مثال ، تخریب ، مسدود کردن ، اصلاح ، کپی ، توزیع یا دسترسی تصادفی و سایر موارد.
 2. تغییرات در خط مشی ممکن است تحت تأثیر قوانین کشورهایی قرار گیرد که دسترسی به وب سایت پروژه در آن باز است یا الزامات حقوق بین الملل.
 3. این منبع حق ویرایش خط مشی فعلی را برای خود محفوظ می دارد. هنگام ایجاد تغییرات مناسب در نسخه فعلی ، تاریخ آخرین به روزرسانی آن نشان داده می شود. ویرایش جدید از زمانی که در سایت منتشر می شود ، در صورتی که با نسخه جدید خط مشی و قوانین کشورهایی که دسترسی به وب سایت پروژه در آنها باز است ، مغایرت نداشته باشد ، لازم الاجرا می شود.
 4. در صورتی که اطلاعات ارسال شده توسط کاربر توسط ویراستاران پروژه در نظر گرفته شود که شامل تماس هایی با:
 5. دامن زدن به رویارویی بین نژادی یا نظامی ؛
 6. سوء استفاده روانی یا جسمی ؛
 7. ارتکاب اقدامات تروریستی ، خرابکاری ، نافرمانی مدنی ؛
 8. قاچاق انسان ، بردگی یا پورنوگرافی.

ویراستاران همچنین حق دارند اطلاعات دیگری را که نقض چارچوب قانونی کشور محل سکونت کاربر یا قوانین بین المللی است ، منتشر نکنند.

 

 

مسئولیت منبع و کاربر

 1. هرگونه اطلاعاتی را که یک شرکت کننده از طرف خود در سایت منتشر می کند ، داوطلبانه در وب سایت پروژه قرار می دهد. اطلاعات در صورت انتشار مجوز پیامک با تأیید مکان محلی خود توسط توافقنامه ها و قوانین مربوط به قرار دادن منبع ، منتشر می شود. در آینده ، شرکت کننده مسئول صحت مطالب منتشر شده شخصاً است.
 2. ویراستاران پروژه هیچ مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات درج شده در سایت ندارند.
 3. قوانین پروژه کپی و ارسال در صفحات اطلاعات منابع را که تحت قانون کپی رایت قرار دارد ممنوع می کند.
 4. قوانین منابع ، کپی و انتشار اطلاعات را از صفحات وب سایت پروژه بدون اطلاع و رضایت شخصی نویسنده ممنوع می کند.