Přihlásit se

Avalanches je inovativní zpravodajská platforma

kde můžete získat nejnovější aktualizace z oficiálních autoritativních médií, vytvářet místní zprávy a zvýšit počet svých aktivních odběratelů.

AVALANCHES Povolení
visibility

Přihlášením souhlasíte s: Podmínky služby a Zásady ochrany osobních údajů, počítaje v to používání cookies.

Avalanches je jedinečná inovativní platforma, která umožňuje každému uživateli objevit všechny nejnovější zprávy z malého venkovského města do celého světa.
Po registraci můžete vytvářet příspěvky a popisovat všechny události ve vašem městě a zobrazovat je v globálním zdroji uživatelů z celého světa.
Již není potřeba používat velké množství zpravodajských portálů, náš agregátor vám umožní vidět vše, co každý zdroj zveřejňuje, na jednom místě.
Filtrování a vyhledávání zpráv nebylo nikdy jednodušší. Avalanches umožňuje každému autorovi předávat informace své cílové skupině, přijímat zpětnou vazbu od aktivní komunity a zobrazovat své příspěvky ve světovém kanálu.
News icon

Jak to funguje?

01
How to work icon 01
Vytvoříte zpravodajskou publikaci v regionálním zdroji vašeho města.
02
How to work icon 02
Přijímáním aktivity od uživatelů roste hodnocení vaší publikace.
03
How to work icon 03
Publikace se posouvá o level výše a dostává se do top feedu země.
04
How to work icon 04
Poté, co ji čtenáři ve vaší zemi vysoce ocení, se vaše publikace může stát titulkem zpráv světové úrovně a dostat se do globálního zdroje uživatelů Avalanches.

Funkce platformy

Flag icon

Fair ( Rada inzerce )

Vytvářejte seznamy a prodávejte produkty, poskytujte služby nebo nakupujte a najděte odborníky, které potřebujete. Mnoho kategorií vám usnadní hledání a pomůže vám najít přesně to, co hledáte!
Flag icon

Počasí

Avalanches zobrazuje přesnou předpověď počasí pro vaše město bydliště. Předpověď počasí je vždy dostupná a viditelná, jakmile se přihlásíte do naší platformy.
Flag icon

Skupiny

Náš zdroj umožňuje uživatelům vytvářet skupiny a komunity. Sdílení informací a diskuse o nedávných událostech s podobně smýšlejícími lidmi je snazší než kdy předtím.
Flag icon

Informační kanály

Přepínejte mezi různými kanály zpráv: jedním z vašich měst, zemí, světa a osobním kanálem. Zprávy jsou seřazeny podle vaší polohy. Každý uživatel si navíc může vytvořit osobní filtr výběrem měst, médií a skupin, přihlášením k odběru jejich aktualizací, což vám nejen umožní neztrácet čas hledáním potřebných titulků zpráv, ale také okamžitě vidět všechny zprávy, které mají zájem přímo o váš osobní zdroj.

Příležitosti

card icon
Tvorba a distribuce obsahu
Sdílejte informace, vytvořte si publikum, diskutujte o tématech, která jsou pro vás důležitá, a sdílejte multimédia s komunitou VAŠICH lidí. To vše s jednoduchým, intuitivním textovým editorem, který máte vždy na dosah ruky.
card icon
Čtěte pouze relevantní informace
Procházejte a odebírejte oficiální média a každý den si ve svém zdroji přečtěte pouze spolehlivé zprávy z renomovaných zdrojů. Užívejte si všechny své oblíbené zdroje na jednom místě a objevujte novinky z celého světa, ve všech jazycích a zcela zdarma.
card icon
Připojte se k novým komunitám a vytvořte si vlastní
Naše skupinová funkce vám umožňuje vytvořit stránku organizace, podnikání nebo tématické komunity na libovolném místě, abyste získali organický dosah pro vaši cílovou skupinu. Najděte své stejně smýšlející lidi a diskutujte o tom, co je pro vás důležité, na nové, pohodlné a krásné platformě.

Pro koho je tato platforma určena?

table icon
table icon
Pro spisovatele
Avalanches je jedinečný zdroj pro spisovatele, který vám umožní být co nejblíže svému publiku. Toho je dosaženo pomocí filtru podle lokality – každý registrovaný uživatel může vytvářet příspěvky o událostech, které se dějí v jeho regionu, a získávat zpětnou vazbu od dalších zainteresovaných uživatelů. Díky této funkci může každý autor nashromáždit zainteresované publikum a rychle jej rozšířit a šířit informace o relevantních zprávách a událostech.
table icon
Pro čtenáře
Avalanches je platforma, kde se každý může dozvědět o všech světových událostech. Jen si to představte: všechny zprávy, od místních po světové, na jednom zpravodajském portálu. Agregátor médií vám umožní zjistit nejnovější aktualizace z oficiálních zdrojů a místní zpravodajský kanál vám umožní číst o různých událostech z první ruky.

Avalanches je nový, jedinečný zdroj pro vytváření a čtení zpráv, který uživateli slouží jako inovativní nástroj pro výměnu informací. Buďte uprostřed všeho dění: získejte zprávy od očitých svědků, mějte přehled o všem, co se kolem vás děje, a pište pro své publikum!

Vytvořte nový informační prostor s Avalanches právě teď.

Zaregistrujte se nyní
AVALANCHES Povolení
visibility

Přihlášením souhlasíte s: Podmínky služby a Zásady ochrany osobních údajů, počítaje v to používání cookies.