Logi sisse

Avalanches on uuenduslik uudisteplatvorm

kust saate ametliku autoriteetse meedia värskeimaid värskendusi, saate luua kohalikke uudiseid ja suurendada oma aktiivsete tellijate arvu.

AVALANCHES Autoriseerimine
visibility

Registreerudes nõustute järgmisega: Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika, kaasa arvatud küpsiste kasutamine.

Avalanches on ainulaadne uuenduslik platvorm, mis võimaldab igal kasutajal avastada värskeimaid uudiseid väikesest maalinnast tervele maailmale.
Pärast registreerumist saate luua postitusi ja kirjeldada kõiki oma linnas toimuvaid sündmusi ning kuvada neid üle maailma kasutajate globaalses voos.
Enam pole vaja kasutada suurt hulka uudisteportaale, meie agregaator võimaldab ühes kohas näha kõike, mida iga ressurss väljastab.
Uudiste filtreerimine ja otsimine pole kunagi olnud lihtsam. Laviinid võimaldavad igal autoril edastada teavet oma sihtrühmale, saada tagasisidet aktiivselt kogukonnalt ja kuvada oma postitusi maailma voos.
News icon

Kuidas see töötab?

01
How to work icon 01
Loote uudisteväljaande oma linna piirkondlikus voos.
02
How to work icon 02
Kasutajatelt tegevust saades teie väljaande reiting kasvab.
03
How to work icon 03
Väljaanne liigub taseme võrra kõrgemale, jõudes riigi edetabelisse.
04
How to work icon 04
Pärast seda, kui teie riigi lugejad on teie väljaandest kõrgelt hinnatud, võib see saada maailmatasemel uudistepealkirjaks, sattudes Avalanchesi kasutajate ülemaailmsesse voogu.

Platvormi funktsioonid

Flag icon

Mess ( kuulutustetabel )

Looge kirjeid ja müüge tooteid, osutage teenuseid või tehke sisseoste ning leidke vajalikud eksperdid. Paljud kategooriad muudavad teie otsingu lihtsamaks ja aitavad teil leida täpselt seda, mida otsite!
Flag icon

Ilm

Laviinid näitavad teie elukohalinna täpset ilmaennustust. Ilmateade on teile alati saadaval ja nähtav kohe pärast meie platvormile sisselogimist.
Flag icon

Rühmad

Meie ressurss annab kasutajatele võimaluse luua rühmi ja kogukondi. Info jagamine ja hiljutiste sündmuste arutamine mõttekaaslastega on muutunud lihtsamaks kui kunagi varem.
Flag icon

Uudistevood

Lülituge erinevate uudistevoogude vahel: üks oma linna, riigi, maailma ja isikliku uudisvoo vahel. Uudiseid sorteeritakse sõltuvalt teie asukohast. Lisaks saab iga kasutaja luua isikliku filtri, valides linnad, meedia ja rühmad ning tellides nende värskendused, mis mitte ainult ei võimalda teil mitte raisata oma isiklikku aega vajalike uudiste pealkirjade otsimisele, vaid ka kohe näha kõiki teie uudiseid. on huvitatud just teie isiklikust kanalist.

Võimalused

card icon
Sisu loomine ja levitamine
Jagage teavet, koguge publikut, arutlege teile olulistel teemadel ja jagage multimeediat OMA inimeste kogukonnaga. Seda kõike lihtsa ja intuitiivse tekstiredaktoriga, mis on alati teie käeulatuses.
card icon
Lugege ainult asjakohast teavet
Sirvige ja tellige ametlikku meediat ning lugege oma voost iga päev ainult usaldusväärseid uudiseid usaldusväärsetest allikatest. Nautige kõiki oma lemmikallikaid ühes kohas ja avastage uudiseid kogu maailmast, kõigis keeltes ja täiesti tasuta.
card icon
Liituge uute kogukondadega ja looge oma
Meie rühmafunktsioon võimaldab teil luua mis tahes asukohas organisatsiooni, ettevõtte või temaatilise kogukonna lehe, et saavutada oma sihtrühma orgaaniline katvus. Leia oma mõttekaaslased ja arutle enda jaoks olulise üle uuel, mugaval ja ilusal platvormil.

Kellele see platvorm on mõeldud?

table icon
table icon
Kirjanikele
Avalanches on kirjanike jaoks ainulaadne ressurss, mis võimaldab teil olla publikule võimalikult lähedal. See saavutatakse asukohapõhise filtriga - iga registreerunud kasutaja saab luua postitusi tema piirkonnas toimuvate sündmuste kohta ja leida tagasisidet teistelt huvitatud kasutajatelt. Tänu sellele funktsioonile saab iga kirjanik koguda huvitatud publikut ja seda kiiresti laiendada, levitades teavet asjakohaste uudiste ja sündmuste kohta.
table icon
Lugejatele
Avalanches on platvorm, kus kõik saavad teada kõigist maailma sündmustest. Kujutage vaid ette: kõik uudised kohalikust maailmani ühes uudisteportaalis. Meedia koondaja võimaldab teil teada saada ametlikest allikatest pärit värskeimate värskenduste kohta ja kohalik uudistevoog võimaldab teil tutvuda erinevate sündmustega.

Avalanches on uus ainulaadne ressurss uudiste loomiseks ja lugemiseks, pakkudes kasutajat uuenduslikuks teabevahetuse vahendiks. Olge kõigi sündmuste keskel: saage uudiseid pealtnägijatelt, olge kursis kõigega, mis teie ümber toimub, ja kirjutage oma publikule!

Looge kohe laviinidega uus teaberuum.

Registreeru nüüd
AVALANCHES Autoriseerimine
visibility

Registreerudes nõustute järgmisega: Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika, kaasa arvatud küpsiste kasutamine.