وارد شدن

بهمن یک پلت فرم خبری نوآورانه است

جایی که می توانید آخرین به روز رسانی ها را از رسانه های معتبر رسمی دریافت کنید، اخبار محلی ایجاد کنید و تعداد مشترکین فعال خود را افزایش دهید.

AVALANCHES مجوز
visibility

با ثبت نام ، با موارد زیر موافقت می کنید: شرایط استفاده از خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی, شامل استفاده از کوکی ها.

Avalanches یک پلت فرم منحصر به فرد و خلاقانه است که به هر کاربر امکان می دهد آخرین اخبار را از یک شهر کوچک روستایی تا کل جهان کشف کند.
پس از ثبت نام، می توانید پست ایجاد کنید و تمام رویدادهای رخ داده در شهر خود را توصیف کنید و آنها را در یک فید جهانی از کاربران در سراسر جهان نمایش دهید.
دیگر نیازی به استفاده از تعداد زیادی پورتال خبری نیست، جمع‌آورنده ما به شما امکان می‌دهد هر چیزی را که هر منبع منتشر می‌کند در یک مکان مشاهده کنید.
فیلتر کردن و جستجوی اخبار هرگز آسانتر نبوده است. Avalanches به هر نویسنده ای اجازه می دهد تا اطلاعات را به مخاطبان هدف خود منتقل کند، بازخوردهای یک جامعه فعال را دریافت کند و پست های خود را در فید جهانی نمایش دهد.
News icon

چگونه کار می کند؟

01
How to work icon 01
شما یک نشریه خبری در فید منطقه ای شهر خود ایجاد می کنید.
02
How to work icon 02
با دریافت فعالیت از کاربران، رتبه انتشارات شما افزایش می یابد.
03
How to work icon 03
این نشریه یک سطح بالاتر می رود و به فید برتر کشور می رسد.
04
How to work icon 04
پس از آن، با توجه به استقبال زیاد خوانندگان در کشور شما، انتشار شما ممکن است به عنوان یک خبر در سطح جهانی تبدیل شود و به فید جهانی کاربران Avalanches وارد شود.

ویژگی های پلت فرم

Flag icon

نمایشگاه ( تابلوی طبقه بندی )

لیست ایجاد کنید و محصولات را بفروشید، خدمات ارائه دهید یا خرید کنید و کارشناسان مورد نیاز خود را بیابید. بسیاری از دسته‌ها جستجوی شما را آسان‌تر می‌کنند و به شما کمک می‌کنند دقیقاً آنچه را که به دنبالش هستید بیابید!
Flag icon

آب و هوا

بهمن پیش بینی دقیق آب و هوا را برای شهر محل سکونت شما نشان می دهد. به محض ورود به پلتفرم ما، پیش بینی آب و هوا همیشه در دسترس است و برای شما قابل مشاهده است.
Flag icon

گروه ها

منبع ما به کاربران امکان ایجاد گروه ها و انجمن ها را می دهد. به اشتراک گذاری اطلاعات و بحث در مورد رویدادهای اخیر با افراد همفکر آسان تر از همیشه شده است.
Flag icon

فیدهای خبری

بین فیدهای خبری مختلف جابه‌جا شوید: یکی از فیدهای شهر، کشور، جهان و فید شخصی. اخبار بسته به موقعیت مکانی شما مرتب می شوند. علاوه بر این، هر کاربر می‌تواند با انتخاب شهرها، رسانه‌ها و گروه‌ها، اشتراک در به‌روزرسانی‌های آن‌ها، یک فیلتر شخصی ایجاد کند که نه تنها به شما امکان می‌دهد زمان شخصی خود را برای جستجوی سرفصل‌های اخبار مورد نیاز هدر ندهید، بلکه فوراً تمام اخباری را که دارید مشاهده کنید. به فید شخصی شما علاقه مند هستند.

فرصت ها

card icon
تولید و توزیع محتوا
اطلاعات را به اشتراک بگذارید، مخاطب ایجاد کنید، درباره موضوعاتی که برای شما مهم هستند بحث کنید و چند رسانه ای را با جامعه افراد خود به اشتراک بگذارید. همه اینها با یک ویرایشگر متن ساده و بصری که همیشه در نوک انگشتان شماست.
card icon
فقط اطلاعات مرتبط را بخوانید
رسانه های رسمی را مرور و مشترک شوید و هر روز فقط اخبار موثق را از منابع معتبر در فید خود بخوانید. از همه منابع مورد علاقه خود در یک مکان لذت ببرید و اخبار را از سراسر جهان، به همه زبان ها و کاملا رایگان کشف کنید.
card icon
به انجمن‌های جدید بپیوندید و برای خودتان جوامعی ایجاد کنید
عملکرد گروه ما به شما این امکان را می دهد که یک سازمان، کسب و کار، یا صفحه انجمن موضوعی را در هر مکانی ایجاد کنید تا دسترسی ارگانیک به مخاطبان هدف خود داشته باشید. افراد همفکر خود را پیدا کنید و در یک پلتفرم جدید، راحت و زیبا درباره آنچه برای شما مهم است بحث کنید.

این پلتفرم برای چه کسانی است؟

table icon
table icon
برای نویسندگان
بهمن یک منبع منحصر به فرد برای نویسندگان است که به شما امکان می دهد تا حد امکان به مخاطبان خود نزدیک شوید. این با فیلتر بر اساس مکان به دست می آید - هر کاربر ثبت نام شده می تواند در مورد رویدادهایی که در منطقه خود رخ می دهد پست ایجاد کند و بازخورد سایر کاربران علاقه مند را بیابد. به لطف این ویژگی، هر نویسنده می تواند مخاطبان علاقه مند را جمع کند و به سرعت آن را گسترش دهد و اطلاعات مربوط به اخبار و رویدادهای مربوطه را منتشر کند.
table icon
برای خوانندگان
بهمن ها پلتفرمی است که همه می توانند در مورد همه رویدادهای جهان کشف کنند. فقط تصور کنید: همه اخبار، از محلی تا جهان، در یک پورتال خبری. یک جمع‌آوری رسانه به شما امکان می‌دهد از آخرین به‌روزرسانی‌ها از منابع رسمی مطلع شوید، و یک فید خبری محلی به شما امکان می‌دهد درباره رویدادهای مختلف به طور مستقیم مطالعه کنید.

بهمن یک منبع جدید و منحصر به فرد برای ایجاد و خواندن اخبار است که به عنوان ابزاری مبتکرانه برای تبادل اطلاعات در خدمت کاربر است. در میانه همه رویدادها باشید: از شاهدان عینی اخبار دریافت کنید، در جریان همه چیزهایی باشید که در اطراف شما اتفاق می افتد و برای مخاطبان خود بنویسید!

همین حالا یک فضای اطلاعاتی جدید با Avalanches ایجاد کنید.

ثبت نام کن
AVALANCHES مجوز
visibility

با ثبت نام ، با موارد زیر موافقت می کنید: شرایط استفاده از خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی, شامل استفاده از کوکی ها.