התחברות

Avalanches היא פלטפורמת חדשות חדשנית

שבו אתה יכול לקבל את העדכונים האחרונים ממדיה סמכותית רשמית, ליצור חדשות מקומיות ולהגדיל את מספר המנויים הפעילים שלך.

AVALANCHES הרשאה
visibility

על ידי הרשמה אתה מסכים ל: תנאי השירות ו מדיניות הפרטיות, לְרַבּוֹת שימוש בעוגיות.

Avalanches היא פלטפורמה ייחודית וחדשנית המאפשרת לכל משתמש לגלות את כל החדשות האחרונות מעיירה כפרית קטנה ועד לעולם כולו.
לאחר ההרשמה, תוכל ליצור פוסטים ולתאר את כל האירועים המתרחשים בעיר שלך ולהציג אותם בפיד גלובלי של משתמשים בכל רחבי העולם.
אין עוד צורך להשתמש במספר רב של פורטלי חדשות, האגרגטור שלנו מאפשר לך לראות את כל מה שכל משאב משחרר במקום אחד.
מעולם לא היה קל יותר לסנן ולחפש חדשות. Avalanches מאפשר לכל מחבר להעביר מידע לקהל היעד שלו, לקבל משוב מקהילה פעילה ולהציג את הפוסטים שלו בפיד העולמי.
News icon

איך זה עובד?

01
How to work icon 01
אתה יוצר פרסום חדשות בפיד האזורי של העיר שלך.
02
How to work icon 02
קבלת פעילות ממשתמשים, הדירוג של הפרסום שלך גדל.
03
How to work icon 03
הפרסום מתקדם מדרגה, נכנס לפיד העליון של המדינה.
04
How to work icon 04
לאחר מכן, לאחר שזכה להערכה רבה על ידי הקוראים במדינה שלך, הפרסום שלך עשוי להפוך לכותרת חדשות ברמה עולמית, להיכנס לעדכון העולמי של משתמשי Avalanches.

תכונות פלטפורמה

Flag icon

הוגן ( מועצת פרסומות )

צור רישומים ומכור מוצרים, ספק שירותים או קנה ומצא את המומחים שאתה צריך. קטגוריות רבות מקלות על החיפוש ועוזרות לך למצוא בדיוק את מה שאתה מחפש!
Flag icon

מזג אוויר

Avalanches מציגה את תחזית מזג האוויר המדויקת עבור עיר המגורים שלך. תחזית מזג האוויר תמיד זמינה וגלויה לך ברגע שאתה נכנס לפלטפורמה שלנו.
Flag icon

קבוצות

המשאב שלנו נותן למשתמשים את היכולת ליצור קבוצות וקהילות. שיתוף מידע ודיון באירועים האחרונים עם אנשים בעלי דעות דומות הפך לקל מתמיד.
Flag icon

עדכוני חדשות

החלף בין עדכוני חדשות שונים: אחד מהעדכון שלך בעיר, במדינה, בעולם ובעדכונים אישיים. החדשות ממוינות בהתאם למיקומך. בנוסף, כל משתמש יכול ליצור מסנן אישי על ידי בחירת ערים, מדיה וקבוצות, הרשמה לעדכונים שלהם, מה שלא רק יאפשר לך לא לבזבז את הזמן האישי שלך בחיפוש אחר כותרות חדשות נחוצות, אלא גם לראות מיד את כל החדשות שאתה מתעניינים ממש בפיד האישי שלך.

הזדמנויות

card icon
יצירה והפצה של תוכן
שתפו מידע, צרו קהל, דנו בנושאים שחשובים לכם ושתפו מולטימדיה עם הקהילה של האנשים שלכם. כל זה עם עורך טקסט פשוט ואינטואיטיבי שנמצא תמיד בקצות האצבעות שלך.
card icon
קרא רק מידע רלוונטי
דפדף והירשם לתקשורת הרשמית וקרא רק חדשות מהימנות ממקורות מוכרים בפיד שלך מדי יום. תהנה מכל המקורות המועדפים עליך במקום אחד וגלה חדשות מכל רחבי העולם, בכל השפות וללא תשלום.
card icon
הצטרפו לקהילות חדשות וצרו כאלו משלכם
הפונקציה הקבוצתית שלנו מאפשרת לך ליצור דף ארגון, עסק או קהילה נושאית בכל מיקום כדי להשיג טווח הגעה אורגני לקהל היעד שלך. מצא את האנשים הדומים לך ודנה במה שחשוב לך בפלטפורמה חדשה, נוחה ויפה.

למי מיועדת הפלטפורמה הזו?

table icon
table icon
לכותבים
Avalanches הוא משאב ייחודי לכותבים המאפשר לך להיות קרוב ככל האפשר לקהל שלך. זה מושג עם הסינון לפי מיקום - כל משתמש רשום יכול ליצור פוסטים על אירועים המתרחשים באזור שלו ולמצוא משוב ממשתמשים מתעניינים אחרים. הודות לתכונה זו, כל כותב יכול לצבור קהל מתעניין ולהרחיב אותו במהירות, להפיץ מידע על חדשות ואירועים רלוונטיים.
table icon
לקוראים
Avalanches היא פלטפורמה שבה כולם יכולים לגלות על כל אירועי העולם. רק תארו לעצמכם: כל החדשות, מהמקומיים ועד העולמיים, בפורטל חדשות אחד. אגרגטור מדיה מאפשר לך לברר על העדכונים האחרונים ממקורות רשמיים, ועדכון חדשות מקומי מאפשר לך לקרוא על אירועים שונים ממקור ראשון.

Avalanches הוא משאב חדש וייחודי ליצירה ולקריאת חדשות, המשמש את המשתמש ככלי חדשני להחלפת מידע. היו באמצע כל האירועים: קבל חדשות מעדי ראייה, התעדכן בכל מה שקורה סביבך וכתוב עבור הקהל שלך!

צור מרחב מידע חדש עם Avalanches כבר עכשיו.

הרשם עכשיו
AVALANCHES הרשאה
visibility

על ידי הרשמה אתה מסכים ל: תנאי השירות ו מדיניות הפרטיות, לְרַבּוֹת שימוש בעוגיות.