Prisijungti

Avalanches yra novatoriška naujienų platforma

kur galite gauti naujausius atnaujinimus iš oficialios autoritetingos žiniasklaidos, kurti vietines naujienas ir padidinti aktyvių prenumeratorių skaičių.

AVALANCHES Autorizacija
visibility

Užsiregistruodami sutinkate su: Paslaugų teikimo sąlygos ir Privatumo politika, įskaitant slapukų naudojimas.

Avalanches yra unikali, novatoriška platforma, leidžianti kiekvienam vartotojui atrasti visas paskutines naujienas iš mažo kaimo miestelio iki viso pasaulio.
Užsiregistravę galite kurti įrašus ir aprašyti visus jūsų mieste vykstančius įvykius bei rodyti juos pasauliniame vartotojų visame pasaulyje kanale.
Nebereikia naudotis daugybe naujienų portalų, mūsų agregatorius leidžia vienoje vietoje matyti viską, ką išleidžia kiekvienas išteklius.
Dar niekada nebuvo taip paprasta filtruoti ir ieškoti naujienų. Lavinos leidžia kiekvienam autoriui perduoti informaciją savo tikslinei auditorijai, gauti atsiliepimus iš aktyvios bendruomenės ir rodyti savo įrašus pasaulio sklaidos kanale.
News icon

Kaip tai veikia?

01
How to work icon 01
Kuriate naujienų leidinį savo miesto regioniniame kanale.
02
How to work icon 02
Sulaukus naudotojų veiklos, jūsų leidinio įvertinimas auga.
03
How to work icon 03
Leidinys pakyla lygiu aukščiau ir patenka į aukščiausią šalies kanalą.
04
How to work icon 04
Vėliau, jūsų šalies skaitytojų puikiai įvertinęs jūsų leidinį, jis gali tapti pasaulinio lygio naujienų antrašte, pateks į pasaulinį „Lavinos“ naudotojų srautą.

Platformos ypatybės

Flag icon

Mugė ( Skelbimų lenta )

Kurkite sąrašus ir parduokite produktus, teikite paslaugas arba apsipirkite ir raskite jums reikalingus ekspertus. Daugelis kategorijų palengvina paiešką ir padeda rasti būtent tai, ko ieškote!
Flag icon

Orai

Lavinos rodo tikslią jūsų gyvenamojo miesto orų prognozę. Orų prognozė visada pasiekiama ir matoma vos tik prisijungus prie mūsų platformos.
Flag icon

Grupės

Mūsų ištekliai suteikia vartotojams galimybę kurti grupes ir bendruomenes. Dalytis informacija ir aptarti naujausius įvykius su bendraminčiais tapo lengviau nei bet kada anksčiau.
Flag icon

Naujienų kanalai

Perjunkite skirtingus naujienų kanalus: vieną iš savo miesto, šalies, pasaulio ir asmeninių naujienų kanalų. Naujienos rūšiuojamos atsižvelgiant į jūsų vietą. Be to, kiekvienas vartotojas gali susikurti asmeninį filtrą pasirinkdamas miestus, žiniasklaidą ir grupes, užsiprenumeruodamas jų atnaujinimus, kurie leis ne tik negaišti asmeninio laiko ieškant reikalingų naujienų antraščių, bet ir iš karto matyti visas savo naujienas. domisi jūsų asmeniniu sklaidos kanalu.

Galimybės

card icon
Turinio kūrimas ir platinimas
Dalykitės informacija, suburkite auditoriją, diskutuokite jums svarbiomis temomis ir bendrinkite daugialypės terpės turinį su SAVO žmonių bendruomene. Visa tai naudojant paprastą, intuityvią teksto rengyklę, kuri visada yra jūsų pirštų galiukais.
card icon
Skaitykite tik atitinkamą informaciją
Naršykite ir užsiprenumeruokite oficialią žiniasklaidą ir kiekvieną dieną savo sklaidos kanale skaitykite tik patikimas naujienas iš patikimų šaltinių. Mėgaukitės visais mėgstamais šaltiniais vienoje vietoje ir atraskite naujienas iš viso pasaulio visomis kalbomis ir visiškai nemokamai.
card icon
Prisijunkite prie naujų bendruomenių ir kurkite savo
Mūsų grupės funkcija leidžia bet kurioje vietoje sukurti organizacijos, verslo ar teminės bendruomenės puslapį, kad jūsų tikslinė auditorija būtų natūraliai pasiekiama. Susiraskite bendraminčių ir aptarkite, kas jums svarbu naujoje, patogioje ir gražioje platformoje.

Kam skirta ši platforma?

table icon
table icon
Rašytojams
Lavinos yra unikalus šaltinis rašytojams, leidžiantis būti kuo arčiau savo auditorijos. Tai pasiekiama naudojant filtrą pagal vietą – kiekvienas užsiregistravęs vartotojas gali kurti įrašus apie įvykius, vykstančius jo regione, ir rasti atsiliepimų iš kitų susidomėjusių vartotojų. Šios funkcijos dėka kiekvienas rašytojas gali sukaupti susidomėjusią auditoriją ir greitai ją išplėsti, skleisdamas informaciją apie aktualias naujienas ir įvykius.
table icon
Skaitytojams
Lavinos yra platforma, kurioje kiekvienas gali sužinoti apie visus pasaulio įvykius. Įsivaizduokite: visos naujienos – nuo ​​vietos iki pasaulio – viename naujienų portale. Žiniasklaidos kaupiklis leidžia sužinoti apie naujausius atnaujinimus iš oficialių šaltinių, o vietinis naujienų kanalas leidžia iš pirmų lūpų skaityti apie įvairius įvykius.

Lavinos – tai naujas, unikalus naujienų kūrimo ir skaitymo šaltinis, tarnaujantis vartotojui kaip naujoviška priemonė keistis informacija. Būkite visų įvykių viduryje: gaukite naujienų iš liudininkų, sekite viską, kas vyksta aplinkui, ir rašykite savo auditorijai!

Sukurkite naują informacinę erdvę naudodami Avalanches dabar.

Užsiregistruokite dabar
AVALANCHES Autorizacija
visibility

Užsiregistruodami sutinkate su: Paslaugų teikimo sąlygos ir Privatumo politika, įskaitant slapukų naudojimas.