Pieslēgties

Avalanches ir inovatīva ziņu platforma

kur varat iegūt jaunākos atjauninājumus no oficiālajiem autoritatīviem plašsaziņas līdzekļiem, izveidot vietējās ziņas un palielināt savu aktīvo abonentu skaitu.

AVALANCHES Autorizācija
visibility

Reģistrējoties jūs piekrītat: Pakalpojuma noteikumi un Privātuma politika, ieskaitot sīkdatņu izmantošana.

Avalanches ir unikāla, inovatīva platforma, kas ļauj ikvienam lietotājam atklāt visas jaunākās ziņas no mazas lauku pilsētiņas līdz visai pasaulei.
Pēc reģistrēšanās varat izveidot ziņas un aprakstīt visus notikumus, kas notiek jūsu pilsētā, un parādīt tos globālajā lietotāju plūsmā visā pasaulē.
Vairs nav nepieciešams izmantot lielu skaitu ziņu portālu, mūsu apkopotājs ļauj vienuviet redzēt visu, ko katrs resurss izlaiž.
Jaunumu filtrēšana un meklēšana nekad nav bijusi tik vienkārša. Lavīnas ļauj katram autoram nodot informāciju savai mērķauditorijai, saņemt atsauksmes no aktīvās kopienas un parādīt savus ierakstus pasaules plūsmā.
News icon

Kā tas strādā?

01
How to work icon 01
Jūs izveidojat ziņu publikāciju savas pilsētas reģionālajā plūsmā.
02
How to work icon 02
Saņemot lietotāju aktivitātes, jūsu publikācijas vērtējums aug.
03
How to work icon 03
Izdevums paceļas par līmeni augstāk, nokļūstot valsts populārākajā plūsmā.
04
How to work icon 04
Pēc tam, kad jūsu valsts lasītāji ir augstu novērtējuši jūsu publikāciju, tā var kļūt par pasaules līmeņa ziņu virsrakstu, nokļūstot globālajā Avalanches lietotāju plūsmā.

Platformas funkcijas

Flag icon

gadatirgus ( Sludinājumu dēlis )

Izveidojiet sarakstus un pārdodiet produktus, sniedziet pakalpojumus vai iepērcieties un atrodiet vajadzīgos ekspertus. Daudzas kategorijas atvieglo meklēšanu un palīdz atrast tieši to, ko meklējat!
Flag icon

Laikapstākļi

Lavīnas parāda precīzu laika prognozi jūsu dzīvesvietas pilsētai. Laika prognoze jums vienmēr ir pieejama un redzama, tiklīdz jūs piesakāties mūsu platformā.
Flag icon

Grupas

Mūsu resurss sniedz lietotājiem iespēju izveidot grupas un kopienas. Informācijas apmaiņa un neseno notikumu apspriešana ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem ir kļuvusi vienkāršāka nekā jebkad agrāk.
Flag icon

Ziņu plūsmas

Pārslēdzieties starp dažādām ziņu plūsmām: vienu no savas pilsētas, valsts, pasaules un personīgās plūsmas. Ziņas tiek sakārtotas atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Turklāt katrs lietotājs var izveidot personīgo filtru, izvēloties pilsētas, medijus un grupas, abonējot to atjauninājumus, kas ļaus ne tikai netērēt savu personīgo laiku nepieciešamo ziņu virsrakstu meklēšanai, bet arī uzreiz redzēt visus jaunumus. interesē tieši jūsu personīgā plūsma.

Iespējas

card icon
Satura izveide un izplatīšana
Kopīgojiet informāciju, izveidojiet auditoriju, apspriediet jums svarīgas tēmas un kopīgojiet multividi ar SAVU cilvēku kopienu. Tas viss ar vienkāršu, intuitīvu teksta redaktoru, kas vienmēr ir rokas stiepiena attālumā.
card icon
Lasiet tikai atbilstošo informāciju
Pārlūkojiet un abonējiet oficiālos plašsaziņas līdzekļus un katru dienu savā plūsmā lasiet tikai uzticamas ziņas no cienījamiem avotiem. Izbaudiet visus savus iecienītākos avotus vienuviet un atklājiet ziņas no visas pasaules, visās valodās un pilnīgi bez maksas.
card icon
Pievienojieties jaunām kopienām un izveidojiet savas
Mūsu grupas funkcija ļauj izveidot organizācijas, uzņēmuma vai tematiskās kopienas lapu jebkurā vietā, lai iegūtu organisku sasniedzamību jūsu mērķauditorijai. Atrodi savus domubiedrus un pārrunā sev svarīgo jaunā, ērtā un skaistā platformā.

Kam šī platforma ir paredzēta?

table icon
table icon
Rakstniekiem
Avalanches ir unikāls resurss rakstniekiem, kas ļauj būt pēc iespējas tuvāk auditorijai. Tas tiek panākts ar filtru pēc atrašanās vietas – katrs reģistrētais lietotājs var izveidot ierakstus par notikumiem, kas notiek viņa reģionā, un atrast atsauksmes no citiem interesentiem. Pateicoties šai funkcijai, katrs rakstnieks var uzkrāt ieinteresēto auditoriju un ātri to paplašināt, izplatot informāciju par aktuālajām ziņām un notikumiem.
table icon
Lasītājiem
Avalanches ir platforma, kurā ikviens var uzzināt par visiem pasaules notikumiem. Iedomājieties: visas ziņas no vietējā līdz pasaulei vienā ziņu portālā. Multivides apkopotājs ļauj uzzināt par jaunākajiem atjauninājumiem no oficiāliem avotiem, un vietējā ziņu plūsma ļauj tieši lasīt par dažādiem notikumiem.

Avalanches ir jauns, unikāls ziņu veidošanas un lasīšanas resurss, kas lietotājam kalpo kā inovatīvs informācijas apmaiņas rīks. Esiet visu notikumu vidū: saņemiet ziņas no aculieciniekiem, sekojiet līdzi visam, kas notiek jums apkārt, un rakstiet savai auditorijai!

Izveidojiet jaunu informatīvo telpu ar Avalanches tieši tagad.

Piesakies tagad
AVALANCHES Autorizācija
visibility

Reģistrējoties jūs piekrītat: Pakalpojuma noteikumi un Privātuma politika, ieskaitot sīkdatņu izmantošana.