Zaloguj sie

Avalanches to innowacyjna platforma informacyjna

gdzie możesz otrzymywać najnowsze aktualizacje z oficjalnych, autorytatywnych mediów, tworzyć lokalne wiadomości i zwiększać liczbę aktywnych subskrybentów.

AVALANCHES Upoważnienie
visibility

Rejestrując się, zgadzasz się na: Warunki usługi i Polityka prywatności, łącznie z korzystanie z plików cookie.

Avalanches to wyjątkowa, innowacyjna platforma, która pozwala każdemu użytkownikowi odkryć wszystkie najnowsze wiadomości z małego miasteczka na całym świecie.
Po zarejestrowaniu możesz tworzyć posty i opisywać wszystkie wydarzenia zachodzące w Twoim mieście oraz wyświetlać je w globalnym kanale użytkowników z całego świata.
Nie ma już potrzeby korzystania z dużej liczby portali informacyjnych, nasz agregator pozwala zobaczyć wszystko, co udostępnia każdy zasób w jednym miejscu.
Filtrowanie i wyszukiwanie wiadomości nigdy nie było prostsze. Avalanches pozwala każdemu autorowi przekazywać informacje do swojej grupy docelowej, otrzymywać informacje zwrotne od aktywnej społeczności i wyświetlać swoje posty w światowym kanale.
News icon

Jak to działa?

01
How to work icon 01
Tworzysz publikację wiadomości w kanale regionalnym swojego miasta.
02
How to work icon 02
Otrzymując aktywność użytkowników, rośnie ocena Twojej publikacji.
03
How to work icon 03
Publikacja przesuwa się o poziom wyżej, trafiając do czołówki kraju.
04
How to work icon 04
Następnie, po docenieniu przez czytelników w Twoim kraju, Twoja publikacja może stać się światowej klasy nagłówkiem wiadomości, trafiając do globalnego kanału użytkowników Avalanches.

Funkcje platformy

Flag icon

Targi (tablica ogłoszeń)

Twórz oferty i sprzedawaj produkty, świadcz usługi lub kupuj i znajdź ekspertów, których potrzebujesz. Wiele kategorii ułatwia wyszukiwanie i pomaga znaleźć dokładnie to, czego szukasz!
Flag icon

Pogoda

Lawiny pokazują dokładną prognozę pogody dla Twojego miasta zamieszkania. Prognoza pogody jest zawsze dostępna i widoczna po zalogowaniu się na naszej platformie.
Flag icon

Grupy

Nasz zasób daje użytkownikom możliwość tworzenia grup i społeczności. Udostępnianie informacji i omawianie ostatnich wydarzeń z osobami o podobnych poglądach stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Flag icon

Kanały wiadomości

Przełączaj się między różnymi kanałami informacyjnymi: jednym z Twojego miasta, kraju, świata i kanałem osobistym. Wiadomości są sortowane w zależności od Twojej lokalizacji. Dodatkowo każdy użytkownik może stworzyć osobisty filtr, wybierając miasta, media i grupy, subskrybując ich aktualizacje, co nie tylko pozwoli Ci nie tracić czasu na szukanie potrzebnych nagłówków wiadomości, ale także od razu zobaczyć wszystkie wiadomości, które interesują Cię prawo w Twoim osobistym kanale.

Możliwości

card icon
Tworzenie i dystrybucja treści
Dziel się informacjami, buduj grono odbiorców, dyskutuj na ważne dla Ciebie tematy i udostępniaj multimedia społeczności SWOICH ludzi. Wszystko to za pomocą prostego, intuicyjnego edytora tekstu, który jest zawsze na wyciągnięcie ręki.
card icon
Przeczytaj tylko istotne informacje
Przeglądaj i subskrybuj oficjalne media i codziennie czytaj tylko wiarygodne wiadomości z renomowanych źródeł. Ciesz się wszystkimi swoimi ulubionymi źródłami w jednym miejscu i odkrywaj wiadomości z całego świata, we wszystkich językach i całkowicie za darmo.
card icon
Dołącz do nowych społeczności i twórz własne
Nasza funkcja grupowa pozwala stworzyć stronę organizacji, biznesu lub tematycznej strony społeczności w dowolnym miejscu, aby uzyskać organiczny zasięg dla grupy docelowej. Znajdź osoby o podobnych poglądach i porozmawiaj o tym, co jest dla Ciebie ważne na nowej, wygodnej i pięknej platformie.

Dla kogo jest ta platforma?

table icon
table icon
Dla pisarzy
Lawiny to wyjątkowe źródło dla pisarzy, które pozwala być jak najbliżej publiczności. Osiąga się to dzięki filtrowaniu według lokalizacji - każdy zarejestrowany użytkownik może tworzyć posty o wydarzeniach, które mają miejsce w jego regionie oraz wyszukiwać opinie innych zainteresowanych użytkowników. Dzięki tej funkcji każdy pisarz może gromadzić zainteresowaną publiczność i szybko ją poszerzać, rozpowszechniając informacje o istotnych nowościach i wydarzeniach.
table icon
Dla czytelników
Lawiny to platforma, na której każdy może dowiedzieć się o wszystkich wydarzeniach na świecie. Wyobraź sobie: wszystkie wiadomości, od lokalnych po światowe, na jednym portalu informacyjnym. Agregator mediów pozwala dowiedzieć się o najnowszych aktualizacjach z oficjalnych źródeł, a lokalny kanał informacyjny pozwala na bezpośrednie czytanie o różnych wydarzeniach.

Lawiny to nowy, unikalny zasób do tworzenia i czytania wiadomości, służący użytkownikowi jako innowacyjne narzędzie wymiany informacji. Bądź w środku wszystkich wydarzeń: otrzymuj wiadomości od naocznych świadków, bądź na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół ciebie i pisz dla swoich odbiorców!

Stwórz nową przestrzeń informacyjną z Avalanches już teraz.

Zapisz się teraz
AVALANCHES Upoważnienie
visibility

Rejestrując się, zgadzasz się na: Warunki usługi i Polityka prywatności, łącznie z korzystanie z plików cookie.