Prihlásiť sa

Avalanches je inovatívna spravodajská platforma

kde môžete získať najnovšie aktualizácie z oficiálnych dôveryhodných médií, vytvárať miestne správy a zvyšovať počet svojich aktívnych odberateľov.

AVALANCHES Autorizácia
visibility

Registráciou súhlasíte s: Podmienky služby a Zásady ochrany osobných údajov, počítajúc do toho používanie cookies.

Avalanches je jedinečná, inovatívna platforma, ktorá umožňuje každému používateľovi objaviť všetky najnovšie správy z malého vidieckeho mestečka do celého sveta.
Po registrácii môžete vytvárať príspevky a popisovať všetky udalosti vo vašom meste a zobrazovať ich v globálnom informačnom kanáli používateľov z celého sveta.
Už nie je potrebné využívať veľké množstvo spravodajských portálov, náš agregátor vám umožní vidieť všetko, čo každý zdroj vydáva, na jednom mieste.
Filtrovanie a vyhľadávanie správ nebolo nikdy jednoduchšie. Avalanches umožňuje každému autorovi sprostredkovať informácie svojej cieľovej skupine, dostávať spätnú väzbu od aktívnej komunity a zobrazovať svoje príspevky vo svetovom informačnom kanáli.
News icon

Ako to funguje?

01
How to work icon 01
Vytvoríte spravodajskú publikáciu v regionálnom informačnom kanáli vášho mesta.
02
How to work icon 02
Prijímaním aktivity od používateľov rastie hodnotenie vašej publikácie.
03
How to work icon 03
Publikácia sa posúva o level vyššie a dostáva sa do top feedu krajiny.
04
How to work icon 04
Následne, keď ju čitatelia vo vašej krajine vysoko ocenia, vaša publikácia sa môže stať titulkom správ svetovej triedy, ktorý sa dostane do globálneho informačného kanála používateľov Avalanches.

Funkcie platformy

Flag icon

Fair ( Rada pre inzerciu )

Vytvárajte zoznamy a predávajte produkty, poskytujte služby alebo nakupujte a nájdite odborníkov, ktorých potrebujete. Mnoho kategórií vám uľahčí vyhľadávanie a pomôže vám nájsť presne to, čo hľadáte!
Flag icon

Počasie

Avalanches zobrazuje presnú predpoveď počasia pre vaše mesto bydliska. Predpoveď počasia je vždy dostupná a viditeľná hneď, ako sa prihlásite do našej platformy.
Flag icon

skupiny

Náš zdroj umožňuje používateľom vytvárať skupiny a komunity. Zdieľanie informácií a diskusia o nedávnych udalostiach s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi sa stala jednoduchšou ako kedykoľvek predtým.
Flag icon

Spravodajské kanály

Prepínajte medzi rôznymi informačnými kanálmi: jedným z vašich miest, krajín, sveta a osobným kanálom. Správy sú zoradené v závislosti od vašej polohy. Okrem toho si každý používateľ môže vytvoriť osobný filter výberom miest, médií a skupín, prihlásením sa na odber ich aktualizácií, čo vám nielen umožní nestrácať čas hľadaním potrebných titulkov správ, ale tiež okamžite vidieť všetky správy, ktoré majú záujem priamo o váš osobný informačný kanál.

Príležitosti

card icon
Tvorba a distribúcia obsahu
Zdieľajte informácie, vytvorte si publikum, diskutujte o témach, ktoré sú pre vás dôležité, a zdieľajte multimédiá s komunitou VAŠICH ľudí. To všetko s jednoduchým, intuitívnym textovým editorom, ktorý máte vždy na dosah ruky.
card icon
Čítajte iba relevantné informácie
Prehliadajte a odoberajte oficiálne médiá a každý deň čítajte iba spoľahlivé správy z renomovaných zdrojov vo svojom informačnom kanáli. Vychutnajte si všetky svoje obľúbené zdroje na jednom mieste a objavujte novinky z celého sveta, vo všetkých jazykoch a úplne zadarmo.
card icon
Pripojte sa k novým komunitám a vytvorte si vlastné
Naša skupinová funkcia vám umožňuje vytvoriť organizačnú, obchodnú alebo tematickú komunitnú stránku na akomkoľvek mieste, aby ste získali organický dosah pre vaše cieľové publikum. Nájdite svojich rovnako zmýšľajúcich ľudí a diskutujte o tom, čo je pre vás dôležité, na novej, pohodlnej a krásnej platforme.

Pre koho je táto platforma určená?

table icon
table icon
Pre spisovateľov
Avalanches je jedinečný zdroj pre spisovateľov, ktorý vám umožní byť čo najbližšie k vášmu publiku. To je dosiahnuté pomocou filtra podľa miesta - každý registrovaný užívateľ môže vytvárať príspevky o udalostiach, ktoré sa vyskytujú v jeho regióne a nájsť spätnú väzbu od iných zainteresovaných používateľov. Vďaka tejto funkcii môže každý autor zhromaždiť zainteresované publikum a rýchlo ho rozšíriť a šíriť informácie o relevantných správach a udalostiach.
table icon
Pre čitateľov
Avalanches je platforma, kde sa každý môže dozvedieť o všetkých svetových udalostiach. Len si to predstavte: všetky správy, od miestnych po svetové, na jednom spravodajskom portáli. Agregátor médií vám umožňuje dozvedieť sa o najnovších aktualizáciách z oficiálnych zdrojov a miestny informačný kanál vám umožní prečítať si o rôznych udalostiach z prvej ruky.

Avalanches je nový, jedinečný zdroj na vytváranie a čítanie správ, ktorý používateľovi slúži ako inovatívny nástroj na výmenu informácií. Buďte uprostred všetkých udalostí: získajte správy od očitých svedkov, držte krok so všetkým, čo sa deje okolo vás, a píšte pre svoje publikum!

Vytvorte nový informačný priestor s Avalanches práve teraz.

Prihlásiť sa teraz
AVALANCHES Autorizácia
visibility

Registráciou súhlasíte s: Podmienky služby a Zásady ochrany osobných údajov, počítajúc do toho používanie cookies.