Giriş yapmak

Avalanches yenilikçi bir haber platformudur

resmi yetkili medyadan en son güncellemeleri alabileceğiniz, yerel haberler oluşturabileceğiniz ve aktif abone sayınızı artırabileceğiniz yer.

AVALANCHES yetki
visibility

Kaydolarak şunları kabul etmiş olursunuz: Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası, dahil olmak üzere Çerez kullanımı.

Avalanches, her kullanıcının küçük bir kırsal kasabadan tüm dünyaya en son haberleri keşfetmesini sağlayan benzersiz, yenilikçi bir platformdur.
Kaydolduktan sonra, gönderiler oluşturabilir ve şehrinizde meydana gelen tüm olayları açıklayabilir ve bunları dünyanın her yerindeki küresel bir kullanıcı akışında görüntüleyebilirsiniz.
Artık çok sayıda haber portalı kullanmaya gerek yok, toplayıcımız her kaynağın yayınladığı her şeyi tek bir yerde görmenizi sağlıyor.
Haberleri filtrelemek ve aramak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Avalanches, her yazarın hedef kitlesine bilgi aktarmasına, aktif bir topluluktan geri bildirim almasına ve gönderilerini dünya akışında görüntülemesine olanak tanır.
News icon

Nasıl çalışır?

01
How to work icon 01
Şehrinizin bölgesel akışında bir haber yayını oluşturursunuz.
02
How to work icon 02
Kullanıcılardan etkinlik alarak yayınınızın reytingi artar.
03
How to work icon 03
Yayın, ülkenin en üst beslemesine girerek bir seviye daha yükseğe çıkıyor.
04
How to work icon 04
Ardından, ülkenizdeki okuyucular tarafından büyük beğeni toplayan yayınınız, Avalanches kullanıcılarının küresel akışına girerek dünya çapında bir haber başlığı haline gelebilir.

Platform Özellikleri

Flag icon

Fuar ( İlan Kurulu )

Listeler oluşturun ve ürünler satın, hizmet sağlayın veya alışveriş yapın ve ihtiyacınız olan uzmanları bulun. Birçok kategori aramanızı kolaylaştırır ve tam olarak aradığınızı bulmanıza yardımcı olur!
Flag icon

Hava durumu

Çığlar, ikamet ettiğiniz şehrin tam hava tahminini gösterir. Hava durumu tahmini, platformumuza giriş yaptığınız andan itibaren her zaman mevcuttur ve sizin için görünür durumdadır.
Flag icon

Gruplar

Kaynağımız, kullanıcılara gruplar ve topluluklar oluşturma yeteneği verir. Benzer düşünen insanlarla bilgi paylaşmak ve son olayları tartışmak her zamankinden daha kolay hale geldi.
Flag icon

Haber beslemeleri

Farklı haber beslemeleri arasında geçiş yapın: şehrinizden, ülkenizden, dünyanızdan ve kişisel beslemenizden biri. Haberler, bulunduğunuz yere göre sıralanır. Ayrıca her kullanıcının şehirleri, medyayı ve grupları seçerek güncellemelerine abone olarak kişisel bir filtre oluşturabilmesi, sadece gerekli haber başlıklarını arayarak kişisel zamanınızı boşa harcamanıza değil, aynı zamanda tüm haberleri anında görmenize olanak tanır. doğrudan kişisel beslemenizle ilgileniyorlar.

Fırsatlar

card icon
İçeriğin oluşturulması ve dağıtılması
Bilgileri paylaşın, bir hedef kitle oluşturun, sizin için önemli olan konuları tartışın ve multimedyayı SİZİN çalışanlarınızın topluluğuyla paylaşın. Tüm bunlar, her zaman parmaklarınızın ucunda olan basit, sezgisel bir metin düzenleyici ile.
card icon
Yalnızca ilgili bilgileri okuyun
Resmi medyaya göz atın ve abone olun ve her gün akışınızda yalnızca saygın kaynaklardan gelen güvenilir haberleri okuyun. Tüm favori kaynaklarınızın keyfini tek bir yerde çıkarın ve dünyanın her yerinden haberleri tüm dillerde ve tamamen ücretsiz olarak keşfedin.
card icon
Yeni topluluklara katılın ve kendi topluluklarınızı oluşturun
Grup işlevimiz, hedef kitlenize organik erişim sağlamak için herhangi bir yerde bir kuruluş, işletme veya tematik topluluk sayfası oluşturmanıza olanak tanır. Sizin gibi düşünen insanları bulun ve sizin için neyin önemli olduğunu yeni, kullanışlı ve güzel bir platformda tartışın.

Bu platform kimler içindir?

table icon
table icon
yazarlar için
Avalanches, okuyucularınıza mümkün olduğunca yakın olmanızı sağlayan, yazarlar için benzersiz bir kaynaktır. Bu, konuma göre filtre ile sağlanır - her kayıtlı kullanıcı, bölgesinde meydana gelen olaylar hakkında gönderiler oluşturabilir ve diğer ilgili kullanıcılardan geri bildirim alabilir. Bu özellik sayesinde, her yazar ilgili kitleyi toplayabilir ve hızla genişletebilir, ilgili haber ve olaylar hakkında bilgi yayabilir.
table icon
okuyucular için
Avalanches, herkesin tüm dünya olaylarını keşfedebileceği bir platformdur. Sadece hayal edin: yerelden dünyaya tüm haberler tek bir haber portalında. Bir medya toplayıcı, resmi kaynaklardan gelen en son güncellemeler hakkında bilgi edinmenize olanak tanır ve yerel bir haber akışı, farklı olayları ilk elden okumanıza olanak tanır.

Avalanches, haber oluşturmak ve okumak için yeni, benzersiz bir kaynaktır ve kullanıcıya bilgi alışverişi için yenilikçi bir araç olarak hizmet eder. Tüm olayların ortasında olun: görgü tanıklarından haber alın, çevrenizde olup biten her şeyi takip edin ve izleyicileriniz için yazın!

Avalanches ile hemen şimdi yeni bir bilgi alanı oluşturun.

Şimdi kayıt ol
AVALANCHES yetki
visibility

Kaydolarak şunları kabul etmiş olursunuz: Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası, dahil olmak üzere Çerez kullanımı.