Зареєструватися

Увійти

Avalanches - це інноваційна платформа новин

де ви можете отримати останні оновлення з офіційних авторитетних ЗМІ, створювати місцеві новини та збільшувати кількість своїх активних підписників.

AVALANCHES Зареєструватися
visibility
visibility
Вже зареєстровані? Увійти

Зареєструвавшись, ви погоджуєтесь з: Умови надання послуг а також Політика конфіденційності, включаючи використання Cookie.

Avalanches - це унікальна, інноваційна платформа, яка дозволяє кожному користувачеві відкрити для себе всі останні новини з маленького сільського міста до всього світу.
Після реєстрації ви можете створювати публікації та описувати всі події у вашому місті та відображати їх у глобальній стрічці користувачів у всьому світі.
Більше не потрібно використовувати велику кількість порталів новин, наш агрегатор дозволяє бачити все, що випускає кожен ресурс, в одному місці.
Ніколи не було простіше фільтрувати та шукати новини. Лавини дозволяють кожному авторові передавати інформацію своїй цільовій аудиторії, отримувати відгуки від активної спільноти та відображати свої публікації у світовій стрічці.
News icon

Як це працює?

01
How to work icon 01
Ви створюєте публікацію новин в регіональній стрічці свого міста.
02
How to work icon 02
Отримуючи активність від користувачів, рейтинг вашої публікації зростає.
03
How to work icon 03
Видання рухається на рівень вище, потрапляючи в топ-канал країни.
04
How to work icon 04
Згодом, отримавши високу оцінку читачів у вашій країні, ваша публікація може стати заголовком новин світового класу, потрапляючи в глобальний канал користувачів Avalanches.

Особливості платформи

Flag icon

Дошки оголошень

Створюйте оголошення і продавайте товари, надавайте послуги або робіть покупки і знаходите фахівців, які вам потрібні. Велика кількість категорій полегшать вам пошук і допоможуть знайти саме те, що ви шукаєте!
Flag icon

Погода

Лавини показують точний прогноз погоди для вашого міста проживання. Прогноз погоди завжди доступний і видно вам, як тільки ви увійдете на нашу платформу.
Flag icon

Групи

Наш ресурс дає користувачам можливість створювати групи та спільноти. Ділитися інформацією та обговорювати останні події з однодумцями стало простіше, ніж будь-коли.
Flag icon

Лента новин

Перемикайтесь між різними новинами: одним із вашого міста, країни, світу та персональним каналом. Новини сортуються залежно від вашого місцезнаходження. Крім того, кожен користувач може створити персональний фільтр, вибравши міста, медіа та групи, підписавшись на їх оновлення, що не лише дозволить вам не витрачати свій особистий час на пошук потрібних заголовків новин, а й негайно побачити всі новини, які ви зацікавлені в праві в вашій особистої подачі.

Можливості

card icon
Створення та розповсюдження контенту
Діліться інформацією, збирайте аудиторію, обговорюйте важливі для вас теми та діліться мультимедіа із спільнотою ВАШИХ людей. Все це за допомогою простого інтуїтивного текстового редактора, який завжди знаходиться на кінчиках ваших пальців.
card icon
Читайте лише відповідну інформацію
Переглядайте та підписуйтесь на офіційні ЗМІ та щодня читайте у вашій стрічці лише надійні новини з авторитетних джерел Насолоджуйтесь усіма вашими улюбленими джерелами в одному місці та відкривайте для себе новини з усього світу, на всіх мовах та абсолютно безкоштовно.
card icon
Приєднуйтесь до нових спільнот і створюйте власні
Наша групова функція дозволяє створити сторінку організації, бізнесу чи тематичної спільноти в будь-якому місці, щоб отримати органічне охоплення цільової аудиторії. Знайдіть своїх однодумців і обговоріть, що для вас важливо на новій, зручній і красивій платформі.

Для кого це платформа?

table icon
table icon
Для письменників
Лавини - це унікальний ресурс для письменників, який дозволяє вам бути максимально наближеним до своєї аудиторії. Це досягається за допомогою фільтра за місцем розташування - кожен зареєстрований користувач може створювати публікації про події, що відбуваються в його регіоні, та знаходити відгуки інших зацікавлених користувачів. Завдяки цій функції кожен письменник може накопичити зацікавлену аудиторію та швидко розширити її, поширюючи інформацію про відповідні новини та події.
table icon
Для читачів
Лавини - це платформа, де кожен може дізнатися про всі світові події. Уявіть собі: всі новини, від місцевих до світових, на одному новинному порталі. Медіа агрегатор дозволяє дізнаватися про останні оновлення з офіційних джерел, а місцевий канал новин дозволяє читати про різні події з перших рук.

Лавини - це новий, унікальний ресурс для створення та читання новин, який слугує користувачеві як інноваційний інструмент для обміну інформацією. Будьте в центрі всіх подій: отримуйте новини від очевидців, будьте в курсі всього, що відбувається навколо вас, і пишіть для своєї аудиторії!

Створіть новий інформаційний простір за допомогою лавин прямо зараз.

Зареєструйтеся зараз
AVALANCHES Зареєструватися
visibility
visibility
Вже зареєстровані? Увійти

Зареєструвавшись, ви погоджуєтесь з: Умови надання послуг а також Політика конфіденційності, включаючи використання Cookie.