Вхід

Avalanches – це інноваційна новинна платформа

де ви можете отримувати останні оновлення від офіційних авторитетних ЗМІ, створювати місцеві новини та збільшити кількість ваших активних передплатників.

AVALANCHES Авторизація
visibility

Зареєструвавшись, ви погоджуєтесь з: Умови надання послуг а також Політика конфіденційності, включаючи використання Cookie.

Avalanches – це унікальна інноваційна платформа, яка дозволяє кожному користувачеві дізнаватися про всі останні новини від маленького сільського містечка до всього світу.
Після реєстрації ви можете створювати повідомлення та описувати всі події, що відбуваються у вашому місті, і відображати їх у глобальній стрічці користувачів з усього світу.
Більше не потрібно використовувати велику кількість новинних порталів, наш агрегатор дозволяє побачити все, що випускає кожен ресурс в одному місці.
Ще ніколи не було простіше фільтрувати та шукати новини. Avalanches дозволяє кожному автору донести інформацію до своєї цільової аудиторії, отримати зворотний зв’язок від активної спільноти та відобразити свої дописи у світовій стрічці.
News icon

Як це працює?

01
How to work icon 01
Ви створюєте публікацію новин в регіональній стрічці свого міста.
02
How to work icon 02
Отримавши активність від користувачів, рейтинг вашого видання зростає.
03
How to work icon 03
Видання піднімається на рівень вище, потрапляючи в топ-канал країни.
04
How to work icon 04
Згодом, отримавши високу оцінку читачами у вашій країні, ваша публікація може стати заголовком новин світового рівня, потрапивши в глобальну стрічку користувачів Avalanche.

Особливості платформи

Flag icon

Ярмарок (Дошка оголошень)

Створюйте списки та продавайте товари, надавайте послуги або робіть покупки та знайдіть потрібних експертів. Багато категорій полегшують ваш пошук і допомагають знайти саме те, що ви шукаєте!
Flag icon

Погода

Avalanches показує точний прогноз погоди для вашого міста проживання. Прогноз погоди завжди доступний і видимий для вас, щойно ви увійдете на нашу платформу.
Flag icon

Групи

Наш ресурс дає користувачам можливість створювати групи та спільноти. Ділитися інформацією та обговорювати останні події з однодумцями стало простіше, ніж будь-коли.
Flag icon

Стрічки новин

Перемикайтеся між різними стрічками новин: однією зі свого міста, країни, світу та особистою. Новини сортуються залежно від вашого місцезнаходження. Крім того, кожен користувач може створити персональний фільтр, вибравши міста, медіа та групи, підписавшись на їх оновлення, що дозволить не тільки не витрачати свій особистий час на пошук потрібних заголовків новин, а й одразу бачити всі новини, які ви цікавляться прямо у вашій особистій стрічці.

Можливості

card icon
Створення та розповсюдження контенту
Діліться інформацією, створюйте аудиторію, обговорюйте важливі для вас теми та діліться мультимедіа зі спільнотою ВАШИХ людей. Все це за допомогою простого, інтуїтивно зрозумілого текстового редактора, який завжди під рукою.
card icon
Читайте лише відповідну інформацію
Переглядайте та підписуйтесь на офіційні ЗМІ та щодня читайте лише надійні новини з авторитетних джерел у своїй стрічці. Насолоджуйтесь усіма своїми улюбленими джерелами в одному місці та відкривайте новини з усього світу, усіма мовами та абсолютно безкоштовно.
card icon
Приєднуйтесь до нових спільнот і створюйте власні
Наша групова функція дозволяє вам створити сторінку організації, бізнесу чи тематичної спільноти в будь-якому місці, щоб отримати органічне охоплення вашої цільової аудиторії. Знайдіть своїх однодумців і обговоріть, що важливо для вас, на новій, зручній і красивій платформі.

Для кого ця платформа?

table icon
table icon
Для письменників
Avalanches — це унікальний ресурс для письменників, який дозволяє вам бути якомога ближче до своєї аудиторії. Це досягається за допомогою фільтра за місцем розташування - кожен зареєстрований користувач може створювати повідомлення про події, що відбуваються в його регіоні, і знаходити відгуки від інших зацікавлених користувачів. Завдяки цій функції кожен письменник може накопичити зацікавлену аудиторію та швидко розширити її, поширюючи інформацію про актуальні новини та події.
table icon
Для читачів
Avalanches – це платформа, де кожен може дізнатися про всі події у світі. Тільки уявіть: усі новини, від місцевих до світових, на одному новинному порталі. Медіаагрегатор дає змогу дізнаватися про останні оновлення з офіційних джерел, а локальна стрічка новин дозволяє читати про різні події з перших вуст.

Avalanches – це новий унікальний ресурс для створення та читання новин, який слугує користувачеві як інноваційний інструмент для обміну інформацією. Будьте в центрі всіх подій: отримуйте новини від очевидців, будьте в курсі всього, що відбувається навколо вас, і пишіть для своєї аудиторії!

Створіть новий інформаційний простір за допомогою Avalanches прямо зараз.

Зареєструватися зараз
AVALANCHES Авторизація
visibility

Зареєструвавшись, ви погоджуєтесь з: Умови надання послуг а також Політика конфіденційності, включаючи використання Cookie.