Все сообщения пользователей PL.Avalanches . Закопане , Польша

https://avalanches.com/pl/zakopane__zestaw_nart_buty_kijki_kask_narty_doroli_30_pln_dzieci_do_14035761_12_03_2020

Zestaw nart (buty, kijki, kask, narty)

Dorośli - 30 PLN

Dzieci do 140 cm - 25 PLN


Snowboardy (deska, buty, kask)

Dorośli - 30 PLN

Dzieci do 140 cm - 25 PLN

Show more
0
107
https://avalanches.com/pl/zakopane__prosty_i_zoony_delikatny_i_stromy_dugi_i_krtki_ze_wzgldu_na_z35597_11_03_2020

Prosty i złożony, delikatny i stromy, długi i krótki. Ze względu na złożoność występują zarówno proste (zielony i niebieski), średni (czerwony), jak i wysoki stopień złożoności (czarny). Oprócz bardzo zatłoczonych ośrodków narciarskich w Zakopanem są one również mniej popularne, a zatem bardziej bezpłatne.


Szkółki narciarskie i instruktorzy pomogą tym, którzy nigdy nie jeździli na nartach lub nie czują się zbyt pewnie.


Obecność dużej liczby ośrodków narciarskich (około 10) sprawia, że ​​rywalizacja między nimi jest naturalna i każdy turysta może wybrać coś dla siebie.

Show more
0
112
https://avalanches.com/pl/zakopane__orodek_narciarski_zakopane_znajduje_si_na_poudniu_polski_u_podn35571_11_03_2020


Ośrodek narciarski Zakopane znajduje się na południu Polski, u podnóża jedynych w kraju gór w stylu alpejskim. Zakopane jest najwyższym górskim miastem w Polsce, położonym w wąskim zagłębieniu między Tatrami a pasmem Gubałówki. Turyści przyjeżdżają na narty w Zakopanem nie tylko ze względu na stoki narciarskie, ale także ze względu na rodzaj folkloru Gural, malowniczą drewnianą architekturę, którą można podziwiać na tle górującej nad miastem góry Giewont.


Od ponad stu lat ośrodek zimowy w Zakopanem jest swoistą „zimową stolicą Polski, centrum życia kulturalnego, inspirującym artystów i artystów. Wycieczki narciarskie w Zakopanem są możliwe w różnych obszarach narciarskich dla wszystkich kategorii narciarzy, od doświadczonych i zaawansowanych narciarzy po początkujących.

Show more
0
138
https://avalanches.com/pl/zakopane__zakopane_jest_uwaane_za_najwysze_miasto_w_polsce_zapewnia_to_stabi35562_11_03_2020

Zakopane jest uważane za najwyższe miasto w Polsce.

Zapewnia to stabilną pokrywę śnieżną, ale jednocześnie dość komfortową temperaturę w zimie: w najzimniejsze dni temperatura nie spada poniżej -10 ° C. Sezon narciarski trwa tutaj przez pięć miesięcy: od końca listopada do końca kwietnia.Show more
0
135
https://avalanches.com/pl/zakopane__w_sumie_w_zakopanem_znajduje_si_ponad_60_wycigw_narciarskich_cz35471_10_03_2020

W sumie w Zakopanem znajduje się ponad 60 wyciągów narciarskich, łączna długość tras wynosi ponad 65 km, a maksymalna różnica wysokości sięga 940 m.

Tereny narciarskie w Zakopanem są rozproszone, rozmieszczone na obrzeżach miasta, od prawie wszystkich hoteli po tereny narciarskie, do których trzeba dojechać taksówką, autobusem lub minibusem. W Zakopanem nie ma jednego karnetu narciarskiego, jak w większości ośrodków narciarskich w Europie. W każdej strefie narciarskiej kupujesz abonament na jeden, dwa dni, tydzień lub tylko na określoną liczbę tras, na przykład 10, 20 itd. Jest to wygodne i opłacalne przede wszystkim dla początkujących i mało pewnych narciarzy.

Show more
0
111