Берегове, Закарпатсь, Україна прогноз погоди

There are no advertisements in the Berehove yet
Friday (24.03)
Overcast
+17
  • °C
  • °F
+17°Feels like
3 mpsWind speed
0%Probability of precipitation
Thursday
4%
2 mps
+6°
+20°
Friday
6%
3 mps
+8°
+21°
Saturday
98%
3 mps
+9°
+15°
Sunday
61%
3 mps
+6°
+16°
Monday
99%
6 mps
+3°
+14°
Tuesday
63%
7 mps
-2°
+4°
Wednesday
58%
4 mps
-3°
+5°
Thursday
96%
5 mps
+2°
+10°
Other News Berehove

З того виявляються діти Божі (Елоїм: сили) й діти дияволові (наклепник): кожен, хто не чинить справедливості, не є від Бога (сили), а й той, хто не любить брата свого. Бо це та звістка, яку ви від початку чули: щоб один одного любити, а не як Каїн, який був від лукавого (понерос: хитрий) й убив брата свого. Та й за що він забив його? Бо лихі були його вчинки, а брата його - справедливі.

(1Иоан.3:10-12)

З того виявляються сильні діти або діти наклепники: кожен, хто не чинить справедливості, не є від Сили (або не є сильним), а й той, хто не любить брата свого. Бо це та звістка, яку ви від початку чули: щоб один одного любити, а не як Каїн, який був хитрим й убив брата свого. Та й за що він забив його? Бо лихі були його вчинки, а брата його - справедливі.

Дети Божии и дети диавола узнаются так: всякий, не делающий правды, не есть от Бога, равно и не любящий брата своего. Ибо таково благовествование, которое вы слышали от начала, чтобы мы любили друг друга, не так, как Каин, [который] был от лукавого и убил брата своего. А за что убил его? За то, что дела его были злы, а дела брата его праведны.

(1Иоан.3:10-12)

В этом явны есть дети Бога и дети дьявола; всякий не творящий праведности не есть от Бога, и не любящий брата своего. Потому что это есть благовествованное которое вы услышали от начала, чтобы мы любили друг друга; не как Каин от злого был и убил брата его; и ради чего убил его? Потому что дела его злые были, же брата его праведны.

В этом и выявляют себя бен Эло’им и живущие клеветой; всякий кто не послушен ТОРЕ не есть от Эло’им, и не любящий брата своего. И это весть, которую вы услышали в самом начале: о том, что мы должны любить друг друга и не уподобляться Каину, который был от злого и убил собственного брата. Почему он убил его? Потому, что его собственные поступки были злы, а поступки брата - праведны. (водим лукавством)

Из этого оказываются сильные дети или дети клеветники: всякий, не делающий справедливости, не есть от Силы (или не является сильным), но и тот, кто не любит брата своего. Ибо это то

известие, которое вы изначально слышали: чтобы друг друга любить, а не как

Каин, который был хитер и убил брата своего. Да и за что он

убил его? Ибо злодеяния

его были дела, а брата его справедливы.

Как видим только сильные люди действительно способны любить и не наносить вред, другими словами, не ходят в лукавстве сердца своего и не ищут себе оправдания дабы нанести рану другому.

Безусловно речь не идет о каком-то сатане или диаволе, речь идет о человеческих качествах. Либо человек по своему свойству руководствуется в поступках духовной силой, или имеет силу духа чтоб преодолевать свои низменные качества, или он руководствуется своей тварной или животной природой и лукавит, и изворачивается дабы дать объяснения своей жадности и изворотливости.

Show more
0
12
Other News Ukraine
https://avalanches.com/ua/kharkiv_chy_dosiahla_medychna_reforma_postavlenoi_myty_derzhaudytsluzhba_na_kha6714802_13_03_2023

Чи досягла медична реформа поставленої мети?Держаудитслужба на Харківщині, розпочинає низку контрольних заходів у закладах охорони здоров’я, які направлені на визначення, чи досягла медична реформа поставлених цілей та завдань.

Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що наразі триває проведення державного фінансового аудиту Комунального некомерційного підприємства «Міський клінічний пологовий будинок № 2 імені Максиміліана Християновича Гельферіха» Харківської міської ради.

З 2018 року вступив в дію Закон України "Про державні медичні гарантій", який дав старт медичній реформі в Україні й відповідно до якого змінилася філософія взаємовідносин між пацієнтом, лікарем та державою – відбувся перехід від бюджетного утримання медичних закладів до закупівлі послуг. Відтепер гроші "ходять" за пацієнтом, тобто замість бюджетного утримання закладу, держава закупляє у медичному закладі певну послугу.

Важливою складовою реформи є те, що лікарні отримали автономію – на сьогодні вони вже стали комунальними підприємствами. Тобто, медичні заклади отримали право самостійно займатися управлінням та розподілом коштів.

Таким чином, в ході аудиту, серед іншого, буде зосереджено увагу на досягненні поставлених завдань та цілей під час перетворення медичного закладу в комунальне некомерційне підприємство, а також ефективності фінансово-господарської діяльності об’єкта аудиту.

Під час проведення аудиту планується дослідити потенційні загрози щодо правильності формування потреби в бюджетних коштах, ефективність використання бюджетних та власних коштів комунального підприємства, використання приміщень лікувального закладу, законність та ефективність використання коштів при проведенні капітальних ремонтів та придбанні обладнання для забезпечення потреб лікувального закладу, ефективність здійснення публічних закупівель. Перевірка використання коштів на оплату праці, наявність та причини заборгованості з оплати праці.

Держаудитори планують дослідити діяльність закладу за 2021-2022 роки. Аудит, який наразі вже розпочато, планується завершити наприкінці квітеня 2023 року.

Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів посадовими особами об’єкту контролю, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: [email protected]

При інформуванні держаудитори просять враховувати термін завершення аудиту, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.

Show more
0
4
https://avalanches.com/ua/kharkiv_derzhaudytory_kharkivshchyny_doslidiat_biudzhet_vysochanskoi_hromady_vper6714469_23_02_2023

Держаудитори Харківщини дослідять бюджет Височанської громади

Вперше за воєнних часів Держаудитслужба проводить фінансовий аудит місцевого бюджету в Харківській області.

Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що розпочато проведення державного фінансового аудиту бюджету Височанської територіальної громади Харківської області. Адже нещодавно у державі було скасовано тимчасову заборону на перевірки виконання місцевих бюджетів.

Планується дослідити період діяльності з липня 2020 по грудень 2022 року. Орієнтовний термін завершення аудиту – квітень 2023 року.

Під час проведення аудиту планується провести аналіз та перевірку обґрунтованості планування надходжень та витрат бюджету. Стану виконання бюджетних коштів, зокрема, шляхом проведення оцінки законності та ефективності управління бюджетними коштами, досягнення їх економії і цільового використання, правильності ведення бухгалтерського обліку, достовірності фінансової та бюджетної звітності.

Держаудиторами плануються охопити контролем 231 млн грн ризикових фінансових ресурсів та перевірити інформацію отриману від громадян за їхніми письмовими зверненнями.

Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів посадовими особами об’єкту контролю, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: [email protected]

При інформуванні держаудитори просять враховувати термін завершення аудиту, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.


Show more
0
6

Довільні поля для Woocommerce без плагінів


Ви можете створити додаткове поле без використання плагінів, використовуючи функції WordPress для роботи з метаданими. Для цього виконайте такі кроки:

Відкрийте файл functions.php для вашої теми для редагування.

Додайте наступний код до кінця файлу:

// Добавляем новое поле метаданных в товары WooCommerce

add_action( 'woocommerce_product_options_general_product_data', 'add_custom_fields_to_products' );


function add_custom_fields_to_products() {

global $woocommerce, $post;


echo '<div class="product_custom_field">';

woocommerce_wp_text_input(

array(

'id' => '_custom_field',

'placeholder' => 'Введите информацию о товаре',

'label' => __('Информация о товаре', 'woocommerce'),

'desc_tip' => 'true'

)

);

echo '</div>';

}


// Сохраняем значения дополнительных полей метаданных при сохранении товара

add_action( 'woocommerce_process_product_meta', 'save_custom_fields_to_products' );


function save_custom_fields_to_products( $post_id ) {

$woocommerce_custom_product_text_field = $_POST['_custom_field'];

if( !empty( $woocommerce_custom_product_text_field ) )

update_post_meta( $post_id, '_custom_field', esc_attr( $woocommerce_custom_product_text_field ) );

}

Цей код додає нове поле метаданих «_custom_field» у розділ «General» сторінки редагування товару у WooCommerce та зберігає його значення у базі даних при збереженні товару.

Відкрийте файл single-product.php для вашої теми.

Додайте наступний код у потрібне місце на сторінці товару:

<?php

$custom_field = get_post_meta( get_the_ID(), '_custom_field', true );

if ( ! empty( $custom_field ) ) {

echo '<p>Информация о товаре: ' . $custom_field . '</p>';

}

?>

Цей код отримує значення поля метаданих «_custom_field» для поточного товару та відображає його на сторінці товару в потрібному місці.

Збережіть файли functions.php та single-product.php.

Тепер ви можете додавати та відображати додаткову інформацію про товари у WooCommerce через створене вами поле метаданих.


Show more
0
14