Буча, Київська о, Україна прогноз погоди

There are no advertisements in the Bucha yet
Other News Bucha

Станом на 13 травня, ворог втратив майже 27 тисяч осіб особового складу.

П’ятниця, 13 травня 2022

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

Так, у період з 24 лютого 2022 року по 13 травня 2022 року в російсько-українській війні армія окупантів втратила:

  • особового складу – 26 900 (+ 250 за добу)
  • танків ‒ 1205 (+10 за добу)
  • бойових броньованих машин ‒ 2900 (+27 за добу)
  • артилерійських систем – 542 (+8 за добу)
  • РСЗВ – 193 (+2 за добу)
  • засоби ППО – 88 (+1 за добу)
  • літаків – 200 (+1 за добу)
  • гелікоптерів – 162 (+1 за добу)
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 405 (+7 за добу)
  • крилаті ракети – 95 (+1 за добу)
  • кораблі /катери – 13
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 2042 (+23 за добу)
  • спеціальна техніка – 41
Show more
0
15

Російська армія продовжує зазнавати великих втрат у російсько-українській війні.

Зокрема станом на 10 травня ворог втратив близько 26 000 особового складу.


Втрати ворога становлять: 1 170 танків, 2 808 броньованих машин, 519 артилерійських систем, 185 РСЗВ, 87 засобів ППО, 199 літаків, 158 гелікоптерів, 12 кораблів та катерів, 1 980 цистерн з ППМ, 380 безпілотників та 41 одиниця спеціальної техніки.

Підрахунок точних втрат ворога ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій, а всі дані уточнюються, зауважують у Генштабі.

Найбільші втрати противника минулої доби спостерігалися на Авдіївському напрямку.

Show more
0
1
https://avalanches.com/ua/bucha_7_travnia_na_ofitsiinomu_telegram_naek_enerhoatom_ziavylosia_povidomle1997800_10_05_2022

7 травня на офіційному Telegram НАЕК “Енергоатом” з’явилося повідомлення про знайдену колбу з радіоактивною речовиною, що була викрадена під час окупації росіянами Чорнобильської АЕС.

Водночас на ЧАЕС заявляють, що під час окупації промислового майданчика станції жодних ядерних чи радіоактивних речовин викрадено не було. Працівники ЧАЕС зберегли повний контроль над ядерними та радіоактивними матеріалами на території станції.

Show more
0
3
Other News Ukraine
https://avalanches.com/ua/kharkiv_derzhaudytory_vyiavyly_porushennia_v_zakupivliakh_na_268_mln_hryven_d6726434_27_09_2023

Держаудитори виявили порушення в закупівлях на 268 млн гривень

Держаудиторами Харківщини, у серпні, проведено моніторинг 81 процедур публічних закупівель на загальну суму 482 млн грн, та у результаті проведених моніторингів встановлено порушень по 61 закупівлі на суму 268 млн гривень.

За результатами проведених моніторингів по 18 процедурам закупівель, аудиторами попереджено, незаконні витрати бюджетних коштів на загальну суму понад 9,2 млн гривень.

Найпоширенішим порушеннями було розгляд та не відхилення замовником тендерної пропозиції, яку відповідно до вимог законодавства необхідно було відхилити та порушення під час оприлюднення відомостей.

За результатом складених фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби висновків про результати моніторингу закупівель, розірвано 16 вже укладених договорів на суму понад 5 млн грн та відмінено результати 2 торгів на понад 4 млн гривень.

Також, у серпні 2023 року держаудиторами Харківщини проведено 2 перевірки закупівель загальною вартістю 43млн гривень та виявлені фінансові порушення при виконання угод, а саме: витрати, які проведенні з порушенням законодавства у розмірі понад 1,6 млн гривень.

За результатом проведених заходів, 2 посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності та 4 посадовців притягнуто до дисциплінарної відповідальності за допущені порушення закупівельного законодавства.


Show more
0
5
https://avalanches.com/ua/kharkiv_na_kharkivshchyny_derzhaudytoramy_vyiavleno_porushen_na_sumu_ponad_5_mlrd_h6724554_23_08_2023

На Харківщини держаудиторами виявлено порушень на суму понад 5 млрд гривень

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби, протягом січня-липня 2023 року, у результаті проведення 33 заходу державного фінконтролю (документальні та фактичні перевірки) виявлено фінансових порушень на загальну суму 4,4 млрд грн, з них порушення, що призвели збитків на суму більше 70 млн гривень. Зусиллями аудиторів, забезпечено усунення виявлених порушень понад 7 млн гривень.

Проведеними державними фінансовими аудитами виявлено факти неефективних управлінських дій, що призвели чи можуть призвести у майбутньому, до неотриманих доходів або непродуктивних витрат на загальну суму понад 78 млн грн, а також встановлено порушень законодавства, що призвести до втрат фінансових ресурсів на 366 тис. гривень.

Окрім того, під час проведення 486 моніторингів процедур публічних закупівель(проводяться на сайті Prozorro) та встановлені порушення законодавства по закупівлях на суму понад 978 млн гривень. У результаті наданих аудиторами приписів, попереджені незаконні витрати понад 75 млн грн бюджетних коштів.

У зв'язку з виявленими фактами недотримання фінансового та закупівельного законодавства, до адміністративної відповідальності було притягнуто 23 посадових осіб, до дисциплінарної відповідальності – 16 осіб.

Також, держаудитори працювали в тісному співробітництві з правоохоронними органами, передавши їм матеріали 14 ревізій. За результатами розгляду цих матеріалів, правоохоронці розпочали 10 досудових розслідувань, вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, а матеріали 3-х ревізій було долучено до відкритих кримінальних проваджень.

Show more
0
12
https://avalanches.com/ua/kharkiv_derzhaudytsluzhba_pereviryt_diialnist_providnykh_ahrarnykh_instytutiv_kh6723342_11_08_2023

Держаудитслужба перевірить діяльність провідних

аграрних інститутів Харківщині

Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що розпочато проведення ревізій в Інституті тваринництва НААН України та Науково-дослідного інституту лісового господарства і агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького.

Держаудитори Харківщини постійно здійснюють аналіз діяльності підконтрольних установ, шляхом аналізу фінансової звітності, інформації з публічних реєстрів, ЗМІ, звернень громадян та правоохоронних органів. У результаті вираховується фінансові ризики в діяльності підконтрольних установ.

У результаті проведеного аналізу діяльності зазначених установ, виявлені значні фінансові ризики. Тож, планується дослідити період їх діяльності з 2018 по 2023 роки. Орієнтовний термін завершення ревізій – вересень 2023 року.

Під час проведення заходів державного фінансового контролю планується дослідити правильності формування установою потреби у бюджетних асигнуваннях, достовірність понесених витрат на проведення наукових робіт за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, а також інших витрат, пов’язаних з господарською діяльністю установ (в тому числі на оплату праці), законність і правильність операцій з активами, повноту отримання власних надходжень від надання послуг за господарськими договорами, тощо.

Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів, допущених посадовими особами Інститутів, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: 2[email protected], або по телефону «Гарячої лінії» (057)7258624,

При інформуванні держаудитори просять враховувати термін завершення ревізій, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.


Show more
0
4