Чорнобиль-2, Київська о, Україна прогноз погоди

There are no advertisements in the Chornobyl-2 yet
Other News Chornobyl-2
https://avalanches.com/ua/chornibyl_rosiiski_zaharbnyky_vkraly_televizory_z_muzeiu_u_chornobyli1933331_27_04_2022
https://avalanches.com/ua/chornibyl_rosiiski_zaharbnyky_vkraly_televizory_z_muzeiu_u_chornobyli1933331_27_04_2022
https://avalanches.com/ua/chornibyl_rosiiski_zaharbnyky_vkraly_televizory_z_muzeiu_u_chornobyli1933331_27_04_2022

“Не експонати їх цікавили. Не історія, ні драми людей, які пережили ядерне пекло… Їх зацікавили лише телевізори, які вони покрали з музею. Навіть той, маленький, що висів над цинковим боксом з унікальною перепусткою Володимира Правика”, — зауважують у ДСНС.


Експонати лишилися неушкодженими. Крім того, експозиція “поповнилася” речами, які залишились після росіян: залишками продуктових наборів з терміном зберігання, що закінчився ще в листопаді минулого року, консервами, тестовими наборами для визначення рівня наркотичного сп’яніння, мапами з позначками своїх наступальних дій, прапори, які вони планували повісити на українських будівлях, гранати, міни та боєприпаси.

Show more
0
6
https://avalanches.com/ua/chornibyl_budivnytstvo_chornobylskoi_aes_rozpochalos_u_1970_rotsi_a_pershyi_blok1932682_26_04_2022

Будівництво Чорнобильської АЕС розпочалось у 1970 році, а перший блок запустили у 1977 році.

За 2 км від АЕС розташоване місто Прип’ять, яке було збудоване паралельно з будівництвом АЕС. Його насамперед будували для працівників атомної електростанції.

В 1986 році ЧАЕС була найпотужнішою АЕС у європейській частині СРСР.

Проте у ніч на 26 квітня 1986 року, під час проведення проєктичних випробувань сталась аварія, унаслідок якої повністю зруйновано 4-тий реактор ЧАЕС. Вибух та подальша пожежа на станції призвели до значного забруднення навколишніх територій радіоактивними речовинами. Виверження радіоактивних речовин вдалось зупинити лише у кінці травня 1986 року.

Після вибуху радянська влада евакуювала жителів Прип’яті, Чорнобиля та інших розташованих у радіусі 30 км населених пунктів.

Також унаслідок вибуху та пожежі утворилась радіоактивна хмара, яка накрила Україну, Білорусь, Росію та значну частину Європи.

Аварія на ЧАЕС вважається однією із наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства. Майже кожен працівник ЧАЕС, який у момент вибуху перебував на станції, помер унаслідок опромінення. Наразі поблизу ЧАЕС все ще діє 30-кілометрова зона відчуження.

Над 4-тим реактором у липні 2019 року було запущено в експлуатацію саркофаг – ізоляційну аркову споруду, яка накрила попередня “укриття”.

Show more
0
1
https://avalanches.com/ua/chornibyl__za_slovamy_holovy_derzhavnoho_ahentstva_z_upravlinnia_zonoiu_vidchuzhennia_1921639_04_04_2022
Show more
0
1
Other News Ukraine
https://avalanches.com/ua/kharkiv_chy_dosiahla_medychna_reforma_postavlenoi_myty_derzhaudytsluzhba_na_kha6714802_13_03_2023

Чи досягла медична реформа поставленої мети?



Держаудитслужба на Харківщині, розпочинає низку контрольних заходів у закладах охорони здоров’я, які направлені на визначення, чи досягла медична реформа поставлених цілей та завдань.

Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що наразі триває проведення державного фінансового аудиту Комунального некомерційного підприємства «Міський клінічний пологовий будинок № 2 імені Максиміліана Християновича Гельферіха» Харківської міської ради.

З 2018 року вступив в дію Закон України "Про державні медичні гарантій", який дав старт медичній реформі в Україні й відповідно до якого змінилася філософія взаємовідносин між пацієнтом, лікарем та державою – відбувся перехід від бюджетного утримання медичних закладів до закупівлі послуг. Відтепер гроші "ходять" за пацієнтом, тобто замість бюджетного утримання закладу, держава закупляє у медичному закладі певну послугу.

Важливою складовою реформи є те, що лікарні отримали автономію – на сьогодні вони вже стали комунальними підприємствами. Тобто, медичні заклади отримали право самостійно займатися управлінням та розподілом коштів.

Таким чином, в ході аудиту, серед іншого, буде зосереджено увагу на досягненні поставлених завдань та цілей під час перетворення медичного закладу в комунальне некомерційне підприємство, а також ефективності фінансово-господарської діяльності об’єкта аудиту.

Під час проведення аудиту планується дослідити потенційні загрози щодо правильності формування потреби в бюджетних коштах, ефективність використання бюджетних та власних коштів комунального підприємства, використання приміщень лікувального закладу, законність та ефективність використання коштів при проведенні капітальних ремонтів та придбанні обладнання для забезпечення потреб лікувального закладу, ефективність здійснення публічних закупівель. Перевірка використання коштів на оплату праці, наявність та причини заборгованості з оплати праці.

Держаудитори планують дослідити діяльність закладу за 2021-2022 роки. Аудит, який наразі вже розпочато, планується завершити наприкінці квітеня 2023 року.

Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів посадовими особами об’єкту контролю, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: [email protected]

При інформуванні держаудитори просять враховувати термін завершення аудиту, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.

Show more
0
4
https://avalanches.com/ua/kharkiv_derzhaudytory_kharkivshchyny_doslidiat_biudzhet_vysochanskoi_hromady_vper6714469_23_02_2023

Держаудитори Харківщини дослідять бюджет Височанської громади

Вперше за воєнних часів Держаудитслужба проводить фінансовий аудит місцевого бюджету в Харківській області.

Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що розпочато проведення державного фінансового аудиту бюджету Височанської територіальної громади Харківської області. Адже нещодавно у державі було скасовано тимчасову заборону на перевірки виконання місцевих бюджетів.

Планується дослідити період діяльності з липня 2020 по грудень 2022 року. Орієнтовний термін завершення аудиту – квітень 2023 року.

Під час проведення аудиту планується провести аналіз та перевірку обґрунтованості планування надходжень та витрат бюджету. Стану виконання бюджетних коштів, зокрема, шляхом проведення оцінки законності та ефективності управління бюджетними коштами, досягнення їх економії і цільового використання, правильності ведення бухгалтерського обліку, достовірності фінансової та бюджетної звітності.

Держаудиторами плануються охопити контролем 231 млн грн ризикових фінансових ресурсів та перевірити інформацію отриману від громадян за їхніми письмовими зверненнями.

Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів посадовими особами об’єкту контролю, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: [email protected]

При інформуванні держаудитори просять враховувати термін завершення аудиту, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.


Show more
0
6

Довільні поля для Woocommerce без плагінів


Ви можете створити додаткове поле без використання плагінів, використовуючи функції WordPress для роботи з метаданими. Для цього виконайте такі кроки:

Відкрийте файл functions.php для вашої теми для редагування.

Додайте наступний код до кінця файлу:

// Добавляем новое поле метаданных в товары WooCommerce

add_action( 'woocommerce_product_options_general_product_data', 'add_custom_fields_to_products' );


function add_custom_fields_to_products() {

global $woocommerce, $post;


echo '<div class="product_custom_field">';

woocommerce_wp_text_input(

array(

'id' => '_custom_field',

'placeholder' => 'Введите информацию о товаре',

'label' => __('Информация о товаре', 'woocommerce'),

'desc_tip' => 'true'

)

);

echo '</div>';

}


// Сохраняем значения дополнительных полей метаданных при сохранении товара

add_action( 'woocommerce_process_product_meta', 'save_custom_fields_to_products' );


function save_custom_fields_to_products( $post_id ) {

$woocommerce_custom_product_text_field = $_POST['_custom_field'];

if( !empty( $woocommerce_custom_product_text_field ) )

update_post_meta( $post_id, '_custom_field', esc_attr( $woocommerce_custom_product_text_field ) );

}

Цей код додає нове поле метаданих «_custom_field» у розділ «General» сторінки редагування товару у WooCommerce та зберігає його значення у базі даних при збереженні товару.

Відкрийте файл single-product.php для вашої теми.

Додайте наступний код у потрібне місце на сторінці товару:

<?php

$custom_field = get_post_meta( get_the_ID(), '_custom_field', true );

if ( ! empty( $custom_field ) ) {

echo '<p>Информация о товаре: ' . $custom_field . '</p>';

}

?>

Цей код отримує значення поля метаданих «_custom_field» для поточного товару та відображає його на сторінці товару в потрібному місці.

Збережіть файли functions.php та single-product.php.

Тепер ви можете додавати та відображати додаткову інформацію про товари у WooCommerce через створене вами поле метаданих.


Show more
0
14