Unknown crocodile
0 Subscriptions 0 Followers
Поліціянти встановили, що 33-річний водій не врахував дорожню ситуацію та не обравши безпечної швидкості, не впорався з керуванням та вчинив ДТП. У керманича патрульні під час спілкування помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Водій погодився пройти освідчення на стан сп’яніння.
Результат 1.81 проміле алкоголю в крові.
Патрульні склали на водія адмінматеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвели до ДТП) та за ч. 1 ст. 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП.
Згідно з даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», 20% опитаних переселенців хотіли б залишитися жити в Івано-Франківську або знайти тут роботу, 39% не мають наміру залишатися жити у місті. Разом з тим 51% місцевих мешканців позитивно ставляться до того, що частина переселенців могла б залишитися в Івано-Франківську для постійного проживання та роботи. 43% ставляться до цього нейтрально і лише 5% – негативно.
Відповідно до дослідження, переселенці загалом краще оцінюють ставлення до себе мешканців Івано-Франківська, аніж самі франківчани оцінюють своє ставлення до них. «57% опитаних переселенців говорять, що ставлення місцевих до них дуже позитивне, ще 30% – скоріше позитивне. Своєю чергою, 20% місцевих жителів зазначили, що цілком позитивно ставляться до біженців, 42% – скоріше позитивно, 27% – нейтрально. Лише 3% опитаних франківчан зазначили, що ставляться до переселенців негативно», – йдеться у повідомленні соціологічної групи «Рейтинг».
Попри те, понад 65% опитаних серед переселенців, спілкуються у побуті двома мовами, або лише російською, абсолютна більшість з них (82%) намагаються з місцевими спілкуватися виключно українською (серед російськомовних таких – дві третини).
57% переселенців, які зараз перебувають в Івано-Франківську, не бачать проблеми мовного непорозуміння з місцевими мешканцями. 37% вбачають у цьому незначну проблему, лише 6% – значну. «Натомість серед місцевих 13% вважають, що існує значна проблема мовного непорозуміння з біженцями, 51% вважають цю проблемою незначною, 35% – не бачать у цьому жодної проблеми», – зазначається у дослідженні.
Крім того, 90% опитаних переселенців зазначили, що хотіли б завести знайомства та друзів серед місцевих мешканців Івано-Франківська. З іншого боку не проти знайти друзів серед переселенців висловилися понад 80% франківчан. Не мають такого бажання 16% місцевих мешканців.
P.S. Аудиторією опитування стали мешканці Івано-Франківська та переселенці, які приїхали у місто, від 18 років і старші. Вибірка серед мешканців міста репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 600 респондентів – жителі міста Івано-Франківськ, 400 респондентів – переселенці. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 4,0% – опитування містян, не більше 4,9% – опитування переселенців. Терміни проведення: 16 квітня 2022 року.
Це унікальний приклад патріотизму в історії українського футболу! Команда й тренери Прикарпаття склали присягу на вірність народу України й пішли на службу до ЗСУ. Мав честь особисто бути присутнім на церемонії складання ними присяги в Івано-Франківську,
– написав глава УАФ.
Президент Асоціації побажав повернутись додому із перемогою. Після звитяги України у війни проти загарбників буде створена збірна з футболістів, які поповнили ряди ЗСУ.
Нагадаємо, що аж 14 гравців та їх тренери взяли до рук зброю.
Раніше футболіст Колоса Андрій Богданов склав присягу на вірність українському народу. Півзахисник зазначив, що думок про футбол не буде, поки Україна не вижене зі своєї території ворога.
Повний текст публікації з фейсбуку Павелка
Унікальний приклад патріотизму в історії українського футболу! Команда і тренери ФК Прикарпаття склали присягу на вірність народу України і пішли на службу до ЗСУ.
Мав честь особисто бути присутнім на церемонії складання їх присяги в Івано-Франківську. Привітав наших воїнів-футболістів і побажав повернутися з перемогою!
Після нашої перемоги над російськими орками буде створена збірна з футболістів, які в лавах ЗСУ захищають країну. Впевнений, що вона отримає потужну підтримку наших вболівальників!
А ФК Прикарпаття продовжить виступати і здобувати нові перемоги в чемпіонаті України. Сьогодні футбольна родина на захисті незалежності і майбутнього нашої держави! Слава Героям! Слава Україні!
https://sport.24tv.ua/priklad-patriotizmu-prezident-uaf-pro-masoviy-vstup-klubu-prikarpattya_n1956181
https://sport.24tv.ua/priklad-patriotizmu-prezident-uaf-pro-masoviy-vstup-klubu-prikarpattya_n1956181
https://sport.24tv.ua/priklad-patriotizmu-prezident-uaf-pro-masoviy-vstup-klubu-prikarpattya_n1956181
https://sport.24tv.ua/priklad-patriotizmu-prezident-uaf-pro-masoviy-vstup-klubu-prikarpattya_n1956181
Держаудитслужба на Харківщині, розпочинає низку контрольних заходів у закладах охорони здоров’я, які направлені на визначення, чи досягла медична реформа поставлених цілей та завдань.
Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що наразі триває проведення державного фінансового аудиту Комунального некомерційного підприємства «Міський клінічний пологовий будинок № 2 імені Максиміліана Християновича Гельферіха» Харківської міської ради.
З 2018 року вступив в дію Закон України "Про державні медичні гарантій", який дав старт медичній реформі в Україні й відповідно до якого змінилася філософія взаємовідносин між пацієнтом, лікарем та державою – відбувся перехід від бюджетного утримання медичних закладів до закупівлі послуг. Відтепер гроші "ходять" за пацієнтом, тобто замість бюджетного утримання закладу, держава закупляє у медичному закладі певну послугу.
Важливою складовою реформи є те, що лікарні отримали автономію – на сьогодні вони вже стали комунальними підприємствами. Тобто, медичні заклади отримали право самостійно займатися управлінням та розподілом коштів.
Таким чином, в ході аудиту, серед іншого, буде зосереджено увагу на досягненні поставлених завдань та цілей під час перетворення медичного закладу в комунальне некомерційне підприємство, а також ефективності фінансово-господарської діяльності об’єкта аудиту.
Під час проведення аудиту планується дослідити потенційні загрози щодо правильності формування потреби в бюджетних коштах, ефективність використання бюджетних та власних коштів комунального підприємства, використання приміщень лікувального закладу, законність та ефективність використання коштів при проведенні капітальних ремонтів та придбанні обладнання для забезпечення потреб лікувального закладу, ефективність здійснення публічних закупівель. Перевірка використання коштів на оплату праці, наявність та причини заборгованості з оплати праці.
Держаудитори планують дослідити діяльність закладу за 2021-2022 роки. Аудит, який наразі вже розпочато, планується завершити наприкінці квітеня 2023 року.
Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів посадовими особами об’єкту контролю, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: [email protected]
Держаудитори Харківщини дослідять бюджет Височанської громади
Вперше за воєнних часів Держаудитслужба проводить фінансовий аудит місцевого бюджету в Харківській області.
Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що розпочато проведення державного фінансового аудиту бюджету Височанської територіальної громади Харківської області. Адже нещодавно у державі було скасовано тимчасову заборону на перевірки виконання місцевих бюджетів.
Планується дослідити період діяльності з липня 2020 по грудень 2022 року. Орієнтовний термін завершення аудиту – квітень 2023 року.
Під час проведення аудиту планується провести аналіз та перевірку обґрунтованості планування надходжень та витрат бюджету. Стану виконання бюджетних коштів, зокрема, шляхом проведення оцінки законності та ефективності управління бюджетними коштами, досягнення їх економії і цільового використання, правильності ведення бухгалтерського обліку, достовірності фінансової та бюджетної звітності.
Держаудиторами плануються охопити контролем 231 млн грн ризикових фінансових ресурсів та перевірити інформацію отриману від громадян за їхніми письмовими зверненнями.
Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів посадовими особами об’єкту контролю, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: [email protected]
При інформуванні держаудитори просять враховувати термін завершення аудиту, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.
Ви можете створити додаткове поле без використання плагінів, використовуючи функції WordPress для роботи з метаданими. Для цього виконайте такі кроки:
Відкрийте файл functions.php для вашої теми для редагування.
Додайте наступний код до кінця файлу:
// Добавляем новое поле метаданных в товары WooCommerce
add_action( 'woocommerce_product_options_general_product_data', 'add_custom_fields_to_products' );
function add_custom_fields_to_products() {
global $woocommerce, $post;
echo '<div class="product_custom_field">';
woocommerce_wp_text_input(
array(
'id' => '_custom_field',
'placeholder' => 'Введите информацию о товаре',
'label' => __('Информация о товаре', 'woocommerce'),
'desc_tip' => 'true'
)
);
echo '</div>';
}
// Сохраняем значения дополнительных полей метаданных при сохранении товара
add_action( 'woocommerce_process_product_meta', 'save_custom_fields_to_products' );
function save_custom_fields_to_products( $post_id ) {
$woocommerce_custom_product_text_field = $_POST['_custom_field'];
if( !empty( $woocommerce_custom_product_text_field ) )
update_post_meta( $post_id, '_custom_field', esc_attr( $woocommerce_custom_product_text_field ) );
}
Цей код додає нове поле метаданих «_custom_field» у розділ «General» сторінки редагування товару у WooCommerce та зберігає його значення у базі даних при збереженні товару.
Відкрийте файл single-product.php для вашої теми.
Додайте наступний код у потрібне місце на сторінці товару:
<?php
$custom_field = get_post_meta( get_the_ID(), '_custom_field', true );
if ( ! empty( $custom_field ) ) {
echo '<p>Информация о товаре: ' . $custom_field . '</p>';
}
?>
Цей код отримує значення поля метаданих «_custom_field» для поточного товару та відображає його на сторінці товару в потрібному місці.
Збережіть файли functions.php та single-product.php.
Тепер ви можете додавати та відображати додаткову інформацію про товари у WooCommerce через створене вами поле метаданих.