Измаїл, Одеська об, Україна прогноз погоди

There are no advertisements in the Izmail yet
Monday (27.03)
Mostly Cloudy
+7
  • °C
  • °F
+5°Feels like
2 mpsWind speed
0%Probability of precipitation
Monday
64%
6 mps
+6°
+17°
Tuesday
84%
9 mps
+3°
+11°
Wednesday
5%
6 mps
+1°
+7°
Thursday
8%
4 mps
+1°
+12°
Friday
9%
3 mps
+4°
+15°
Saturday
4%
4 mps
+5°
+19°
Sunday
73%
7 mps
+11°
+19°
Monday
87%
6 mps
+8°
+14°
Other News Izmail
https://avalanches.com/ua/izmayil__v_izmaili_pid_chas_vulychnoho_konfliktu_zhinka_vdaryla_nozhem_kryvdnyka_s1235888_18_01_2021

В Ізмаїлі під час вуличного конфлікту жінка вдарила ножем кривдника свого чоловіка

Під час конфлікту на вулиці жінка вдарила 45-річного чоловіка ножем, внаслідок чого потерпілого госпіталізували. Наразі лікарі оцінюють його стан, як стабільний.

Відомо, що конфлікт виник, коли 60-річна зловмисниця та її чоловік гуляли містом і побачили незнайомця, що, граючись з дитиною у сніжки, кидав їх у бік пам'ятника військовим. Парі це не сподобалося, і вони зробили декілька зауважень. У відповідь на зауваження почалася суперечка, під час якої потерпілий вдарив чоловіка правопорушниці, а жінка натомість увігнала йому ножа в спину.

Слідчі повідомили правопорушниці про підозру у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень. Триває досудове слідство.

Варто зазначити, що санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Show more
0
11
https://avalanches.com/ua/izmayil__zhytel_izmaila_otrymav_2_roky_umovno_za_vbyvstvo_batka_1235880_18_01_2021

Житель Ізмаїла отримав 2 роки умовно за вбивство батька

Ізмаїльський райсуд засудив місцевого жителя до двох років випробувального терміну за вбивство свого батька з необережності.

Як відомо, нещасний випадок стався ще восени 2020 року.

Зі слів обвинуваченого, того вечора батько прийшов додому на підпитку, почав лаятися і кидатися з ножем. Син хотів вийти з дому, але батько на нього накинувся, у відповідь на що обвинувачений його відштовхнув, той впав на підлогу, ударившись головою.

Син не помітив крові, підняв чоловіка і пішов з дому, а повернувшись зрозумів, що батько погано себе почуває і викликав «швидку», але коли медики приїхали, ознак життя у потерпілого вже не було.

Мати в суді виступила на захист сина, зазначивши, що чоловік часто пив і ображав їх, через що вона поїхала працювати до Києва.

Обвинувачений свою провину визнав і розкаявся в скоєному.

Show more
0
13
Other News Ukraine
https://avalanches.com/ua/kharkiv_derzhaudytory_poperedyly_nezakonne_vytraty_18_mln_biudzhetnykh_hryven_6714953_24_03_2023

Держаудитори попередили незаконне витрати 18 млн бюджетних гривеньДержаудиторами Харківщини, у лютому, проведено моніторинг 60 процедур публічних закупівель на загальну суму 152 млн грн, 80% проведених моніторингів дали результат у вигляді встановлених порушень по закупівлях на суму понад 96 млн гривень.

За результатами проведених моніторингів по 2 процедурам закупівель, аудиторами попереджено, незаконні витрати бюджетних коштів на загальну суму понад 18 млн гривень.

Найпоширенішим порушеннями було розгляд та не відхилення замовником тендерної пропозиції, яку відповідно до вимог законодавства необхідно було відхилити та порушення під час оприлюднення відомостей.

За результатом складених фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби висновків про результати моніторингу закупівель, розірвано 1 вже укладений договір на суму 351 тис. грн та відмінено результати 1 торгів на загальну суму понад 17 млн гривень.

У лютому 2023 року замовниками усунуті порушення виявлені моніторингами та перевірками закупівель, які проводились у 2022 році, на суму 40 млн гривень.

Також нагадуємо, що Уряд зменшив перелік підстав для здійснення закупівель без Prozorro, про це повідомляє Міністерство економіки України.

Show more
0
2
https://avalanches.com/ua/kharkiv_chy_dosiahla_medychna_reforma_postavlenoi_myty_derzhaudytsluzhba_na_kha6714802_13_03_2023

Чи досягла медична реформа поставленої мети?Держаудитслужба на Харківщині, розпочинає низку контрольних заходів у закладах охорони здоров’я, які направлені на визначення, чи досягла медична реформа поставлених цілей та завдань.

Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що наразі триває проведення державного фінансового аудиту Комунального некомерційного підприємства «Міський клінічний пологовий будинок № 2 імені Максиміліана Християновича Гельферіха» Харківської міської ради.

З 2018 року вступив в дію Закон України "Про державні медичні гарантій", який дав старт медичній реформі в Україні й відповідно до якого змінилася філософія взаємовідносин між пацієнтом, лікарем та державою – відбувся перехід від бюджетного утримання медичних закладів до закупівлі послуг. Відтепер гроші "ходять" за пацієнтом, тобто замість бюджетного утримання закладу, держава закупляє у медичному закладі певну послугу.

Важливою складовою реформи є те, що лікарні отримали автономію – на сьогодні вони вже стали комунальними підприємствами. Тобто, медичні заклади отримали право самостійно займатися управлінням та розподілом коштів.

Таким чином, в ході аудиту, серед іншого, буде зосереджено увагу на досягненні поставлених завдань та цілей під час перетворення медичного закладу в комунальне некомерційне підприємство, а також ефективності фінансово-господарської діяльності об’єкта аудиту.

Під час проведення аудиту планується дослідити потенційні загрози щодо правильності формування потреби в бюджетних коштах, ефективність використання бюджетних та власних коштів комунального підприємства, використання приміщень лікувального закладу, законність та ефективність використання коштів при проведенні капітальних ремонтів та придбанні обладнання для забезпечення потреб лікувального закладу, ефективність здійснення публічних закупівель. Перевірка використання коштів на оплату праці, наявність та причини заборгованості з оплати праці.

Держаудитори планують дослідити діяльність закладу за 2021-2022 роки. Аудит, який наразі вже розпочато, планується завершити наприкінці квітеня 2023 року.

Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів посадовими особами об’єкту контролю, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: [email protected]

При інформуванні держаудитори просять враховувати термін завершення аудиту, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.

Show more
0
4
https://avalanches.com/ua/kharkiv_derzhaudytory_kharkivshchyny_doslidiat_biudzhet_vysochanskoi_hromady_vper6714469_23_02_2023

Держаудитори Харківщини дослідять бюджет Височанської громади

Вперше за воєнних часів Держаудитслужба проводить фінансовий аудит місцевого бюджету в Харківській області.

Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що розпочато проведення державного фінансового аудиту бюджету Височанської територіальної громади Харківської області. Адже нещодавно у державі було скасовано тимчасову заборону на перевірки виконання місцевих бюджетів.

Планується дослідити період діяльності з липня 2020 по грудень 2022 року. Орієнтовний термін завершення аудиту – квітень 2023 року.

Під час проведення аудиту планується провести аналіз та перевірку обґрунтованості планування надходжень та витрат бюджету. Стану виконання бюджетних коштів, зокрема, шляхом проведення оцінки законності та ефективності управління бюджетними коштами, досягнення їх економії і цільового використання, правильності ведення бухгалтерського обліку, достовірності фінансової та бюджетної звітності.

Держаудиторами плануються охопити контролем 231 млн грн ризикових фінансових ресурсів та перевірити інформацію отриману від громадян за їхніми письмовими зверненнями.

Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів посадовими особами об’єкту контролю, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: [email protected]

При інформуванні держаудитори просять враховувати термін завершення аудиту, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.


Show more
0
6