Христофорівка, Дніпропетр, Україна прогноз погоди

There are no advertisements in the Khrystoforivka yet
Friday (24.03)
Mostly Cloudy
+15
  • °C
  • °F
+15°Feels like
4 mpsWind speed
0%Probability of precipitation
Thursday
1%
2 mps
+6°
+19°
Friday
1%
3 mps
+6°
+20°
Saturday
0%
5 mps
+7°
+19°
Sunday
97%
4 mps
+7°
+13°
Monday
12%
5 mps
+6°
+17°
Tuesday
88%
7 mps
+1°
+12°
Wednesday
2%
5 mps
-2°
+4°
Thursday
11%
6 mps
-4°
+10°
Other News Khrystoforivka
https://avalanches.com/ua/khrystoforivka__predstavnyky_kryvoho_rohu_vizmut_uchast_u_vseukrainskomu_vertepf1193784_06_01_2021

Представники Кривого Рогу візьмуть участь у Всеукраїнському «Вертеп-фесті»

З 8 по 10 січня в онлайн-режимі пройде V Всеукраїнський фестиваль традиційних і сучасних вертепів «Вертеп-фест».

Як відомо, організатори конкурсу отримали більше 100 заявок на участь з різних регіонів України та інших країн.

Організатори БО «БФ« Харків з тобою» повідомили, що криворіжці з великим задоволенням приєднаються до цієї події.

Під час проведення фестивалю, офіційний сайт «Вертеп-фесту» перетвориться в онлайн-платформу, на якій кожен зможе поспостерігати за перебігом подій, а у спеціальних розділах на порталі транслюватимуть надіслані професійні та аматорські відео учасників з різними вертепами, колядками, майстер-класами, танцями і розповідями про унікальні традиції різних регіонів України.

Варто зазначити, що в цьому році, крім основних, з'явиться новий формат змагань - колядка-батл, що буде транслюватися в прямому ефірі.

На тематичних сторінках платформи протягом трьох днів транслюватимуть надіслані учасниками відео в наступних категоріях:

- «Різдвяна сторінка» - з виступами вертепів і колядників;

- «Святкові страви» - з приготування традиційних зимових святкових страв;

- «Етновечорніці» - з розповідями про зимові свята і традиції їх святкування народностей і спільнот, які проживають в Україні;

- «Учасники вертеп-фесту 2021» - відеопрезентації учасників.

Show more
0
11
https://avalanches.com/ua/khrystoforivka__v_ukraini_proponuiut_zaboronyty_prodazh_i_vykorystannia_pirotekhniky_4_s1193789_06_01_2021

В Україні пропонують заборонити продаж і використання піротехніки

4 січня 2021 року на сайті електронних петицій до Президента мешканки України опублікувала петицію про заборону піротехнічних засобів, оскільки багато людей похилого віку, військових і тварин щомісяця страждають від вибухів салютів і петард.

Ксенія Тріняк в своїй петиції повідомляє, що щороку, зокрема в новорічну ніч, в соцмережах з'являється безліч скарг після використання феєрверків, петард, хлопавок та інших піротехнічних засобів. Найбільше, за її словами, страждають люди похилого віку, військовослужбовці, які служили в зоні АТО і брали участь в інших бойових діях, діти, а також тварини.

В зв’язку з цим, вона просить розглянути і прийняти петицію про заборону використання піротехнічних засобів та їх продажу громадянам України.

Ініціатор петиції просить розглянути і прийняти наступний ряд законопроектів про заборону продажу та використання піротехнічних засобів:

1. Заборонити продаж і використання різних видів піротехнічних засобів (салюти, феєрверки, хлопавки, петарди, ракети, римські свічки та інші).

2. Заборонити продаж і використання піротехнічних пристроїв, які перевищують норму шуму в 70 Дцб (норма встановлена ​​статтями 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»).

3. Ввести кримінальну відповідальність за незаконну торгівлю піротехнікою, яка може завдати шкоди життю людей і тварин, і їх здоров'ю - як фізичний, так і психологічний.

4. Ввести значні грошові штрафи за незаконне використання різних піротехнічних засобів, які можуть нести шкоду життю і здоров'ю людей та тварин.

5. У всеукраїнські свята ввести патрулювання Національною поліцією зі стадіонів, скверів і парків на випадок використання піротехніки.

Для розгляду петиції необхідно зібрати 25000 підписів, а підтримати ініціативу можна протягом 89 днів.

Show more
0
19
Other News Ukraine
https://avalanches.com/ua/kharkiv_chy_dosiahla_medychna_reforma_postavlenoi_myty_derzhaudytsluzhba_na_kha6714802_13_03_2023

Чи досягла медична реформа поставленої мети?Держаудитслужба на Харківщині, розпочинає низку контрольних заходів у закладах охорони здоров’я, які направлені на визначення, чи досягла медична реформа поставлених цілей та завдань.

Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що наразі триває проведення державного фінансового аудиту Комунального некомерційного підприємства «Міський клінічний пологовий будинок № 2 імені Максиміліана Християновича Гельферіха» Харківської міської ради.

З 2018 року вступив в дію Закон України "Про державні медичні гарантій", який дав старт медичній реформі в Україні й відповідно до якого змінилася філософія взаємовідносин між пацієнтом, лікарем та державою – відбувся перехід від бюджетного утримання медичних закладів до закупівлі послуг. Відтепер гроші "ходять" за пацієнтом, тобто замість бюджетного утримання закладу, держава закупляє у медичному закладі певну послугу.

Важливою складовою реформи є те, що лікарні отримали автономію – на сьогодні вони вже стали комунальними підприємствами. Тобто, медичні заклади отримали право самостійно займатися управлінням та розподілом коштів.

Таким чином, в ході аудиту, серед іншого, буде зосереджено увагу на досягненні поставлених завдань та цілей під час перетворення медичного закладу в комунальне некомерційне підприємство, а також ефективності фінансово-господарської діяльності об’єкта аудиту.

Під час проведення аудиту планується дослідити потенційні загрози щодо правильності формування потреби в бюджетних коштах, ефективність використання бюджетних та власних коштів комунального підприємства, використання приміщень лікувального закладу, законність та ефективність використання коштів при проведенні капітальних ремонтів та придбанні обладнання для забезпечення потреб лікувального закладу, ефективність здійснення публічних закупівель. Перевірка використання коштів на оплату праці, наявність та причини заборгованості з оплати праці.

Держаудитори планують дослідити діяльність закладу за 2021-2022 роки. Аудит, який наразі вже розпочато, планується завершити наприкінці квітеня 2023 року.

Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів посадовими особами об’єкту контролю, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: [email protected]

При інформуванні держаудитори просять враховувати термін завершення аудиту, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.

Show more
0
4
https://avalanches.com/ua/kharkiv_derzhaudytory_kharkivshchyny_doslidiat_biudzhet_vysochanskoi_hromady_vper6714469_23_02_2023

Держаудитори Харківщини дослідять бюджет Височанської громади

Вперше за воєнних часів Держаудитслужба проводить фінансовий аудит місцевого бюджету в Харківській області.

Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що розпочато проведення державного фінансового аудиту бюджету Височанської територіальної громади Харківської області. Адже нещодавно у державі було скасовано тимчасову заборону на перевірки виконання місцевих бюджетів.

Планується дослідити період діяльності з липня 2020 по грудень 2022 року. Орієнтовний термін завершення аудиту – квітень 2023 року.

Під час проведення аудиту планується провести аналіз та перевірку обґрунтованості планування надходжень та витрат бюджету. Стану виконання бюджетних коштів, зокрема, шляхом проведення оцінки законності та ефективності управління бюджетними коштами, досягнення їх економії і цільового використання, правильності ведення бухгалтерського обліку, достовірності фінансової та бюджетної звітності.

Держаудиторами плануються охопити контролем 231 млн грн ризикових фінансових ресурсів та перевірити інформацію отриману від громадян за їхніми письмовими зверненнями.

Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів посадовими особами об’єкту контролю, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: [email protected]

При інформуванні держаудитори просять враховувати термін завершення аудиту, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.


Show more
0
6

Довільні поля для Woocommerce без плагінів


Ви можете створити додаткове поле без використання плагінів, використовуючи функції WordPress для роботи з метаданими. Для цього виконайте такі кроки:

Відкрийте файл functions.php для вашої теми для редагування.

Додайте наступний код до кінця файлу:

// Добавляем новое поле метаданных в товары WooCommerce

add_action( 'woocommerce_product_options_general_product_data', 'add_custom_fields_to_products' );


function add_custom_fields_to_products() {

global $woocommerce, $post;


echo '<div class="product_custom_field">';

woocommerce_wp_text_input(

array(

'id' => '_custom_field',

'placeholder' => 'Введите информацию о товаре',

'label' => __('Информация о товаре', 'woocommerce'),

'desc_tip' => 'true'

)

);

echo '</div>';

}


// Сохраняем значения дополнительных полей метаданных при сохранении товара

add_action( 'woocommerce_process_product_meta', 'save_custom_fields_to_products' );


function save_custom_fields_to_products( $post_id ) {

$woocommerce_custom_product_text_field = $_POST['_custom_field'];

if( !empty( $woocommerce_custom_product_text_field ) )

update_post_meta( $post_id, '_custom_field', esc_attr( $woocommerce_custom_product_text_field ) );

}

Цей код додає нове поле метаданих «_custom_field» у розділ «General» сторінки редагування товару у WooCommerce та зберігає його значення у базі даних при збереженні товару.

Відкрийте файл single-product.php для вашої теми.

Додайте наступний код у потрібне місце на сторінці товару:

<?php

$custom_field = get_post_meta( get_the_ID(), '_custom_field', true );

if ( ! empty( $custom_field ) ) {

echo '<p>Информация о товаре: ' . $custom_field . '</p>';

}

?>

Цей код отримує значення поля метаданих «_custom_field» для поточного товару та відображає його на сторінці товару в потрібному місці.

Збережіть файли functions.php та single-product.php.

Тепер ви можете додавати та відображати додаткову інформацію про товари у WooCommerce через створене вами поле метаданих.


Show more
0
14