Мукачеве, Закарпатсь, Україна прогноз погоди

There are no advertisements in the Mukacheve yet
Friday (24.03)
Overcast
+17
  • °C
  • °F
+17°Feels like
2 mpsWind speed
0%Probability of precipitation
Friday
9%
2 mps
+9°
+19°
Saturday
98%
2 mps
+9°
+15°
Sunday
77%
2 mps
+7°
+15°
Monday
99%
4 mps
+2°
+12°
Tuesday
75%
5 mps
-1°
+5°
Wednesday
85%
3 mps
-2°
+6°
Thursday
100%
4 mps
+4°
+12°
Friday
65%
3 mps
+3°
+9°
Other News Mukacheve
https://avalanches.com/ua/mukacheve__u_mukachevi_v_9poverkhivtsi_horila_kvartyra_1460683_25_03_2021

У Мукачеві в 9-поверхівці горіла квартира

В Управлінні ДСНС України у Закарпатській області повідомили, що сьогодні у Мукачеві, на вулиці Митрополита Володимира, горіла квартира на останньому поверсі однієї з багатоповерхівок.

Пожежники двох пожежно-рятувальних частин, що прибули за викликом, за 40 хвилин загасили пожежу, не допустивши поширення на інші приміщення.

Через сильне задимлення надзвичайникам довелося працювати у апаратах захисту органів дихання та зору. Постраждалих на щастя немає.

Show more
0
22
https://avalanches.com/ua/mukacheve__zakarpattsi_zdobuly_nahorody_na_chempionati_ukrainy_zi_sportyvnoho_oriie1262843_26_01_2021

Закарпатці здобули нагороди на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

У першій половині січня вихованці КОДЮСШ Спартак та ОДЮСШОІ взяли участь у чемпіонаті України зі спортивного орієнтування та всеукраїнських навчально-тренувальних зборах, що відбулися у Херсонській області.

Результати закарпатських спортсменів:

Ультра середні дистанції:

Ч21Е. Георгій Фечо – 12 місце,

Ч20. Олександр Желізняк – 3 місце,

Ч16. Олег Пеприк – 9 місце,

Ж16. Ольга Вакуленко – 11 місце,

Ж12. Маргарита Количева – 10 місце.

Ультра довгі дистанції:

Ч21А. Георгій Фечо – 2 місце,

Ч20. Олександр Желізняк – 3 місце,

Ч16. Олег Пеприк – 4 місце,

Ж16. Ольга Вакуленко – DSQ,

Ж12. Маргарита Количева – 10 місце.

Ультра короткі дистанції:

Ч21Е. Георгій Фечо – 11 місце,

Ч20. Олександр Желізняк – 4 місце,

Ч16. Олег Пеприк – 3 місце,

Ж16. Ольга Вакуленко – 16 місце,

Ж12. Маргарита Количева – 8 місце.

Варто зазначити, що січневі старти для спортсменів і тренерів були переглядовими, оскільки вже стартують відбори в національні збірні всіх рівнів на чемпіонаті України, який відбудеться наприкінці березня у Трускавці.

Однак, першим міжнародним іспитом для юнаків і юніорів стане чемпіонат Європи, який пройде в Угорщині наприкінці квітня, а дорослі спортсмени розпочнуть міжнародний змагальний сезон в середині травня стартами на перших трьох етапах Кубка світу, що відбудеться у Швейцарії.

Show more
0
16
https://avalanches.com/ua/mukacheve_mukachivski_operatyvnyky_vstanovyly_osobu_prychetnu_do_kradizhky_hospod1262841_26_01_2021

Мукачівські оперативники встановили особу, причетну до крадіжки господарського майна з подвір'я мешканця райцентру

Напередодні з заявою про крадіжку до поліції звернувся 59-річний мукачівець, який повідомив правоохоронцям, що з його дворогосподарства викрали металеві труби, листи, елементи паркану та інше господарське майно загальною сумою в 5000 гривень.

Після опрацювання території, криміналістам вдалося встановити, що крадіжку скоїв раніше судимий 33-річний мукачівець.

На територію приватного подвір'я, злодій проник пошкодивши паркан.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), слідство у справі триває.

Show more
0
14
Other News Ukraine
https://avalanches.com/ua/kharkiv_chy_dosiahla_medychna_reforma_postavlenoi_myty_derzhaudytsluzhba_na_kha6714802_13_03_2023

Чи досягла медична реформа поставленої мети?Держаудитслужба на Харківщині, розпочинає низку контрольних заходів у закладах охорони здоров’я, які направлені на визначення, чи досягла медична реформа поставлених цілей та завдань.

Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що наразі триває проведення державного фінансового аудиту Комунального некомерційного підприємства «Міський клінічний пологовий будинок № 2 імені Максиміліана Християновича Гельферіха» Харківської міської ради.

З 2018 року вступив в дію Закон України "Про державні медичні гарантій", який дав старт медичній реформі в Україні й відповідно до якого змінилася філософія взаємовідносин між пацієнтом, лікарем та державою – відбувся перехід від бюджетного утримання медичних закладів до закупівлі послуг. Відтепер гроші "ходять" за пацієнтом, тобто замість бюджетного утримання закладу, держава закупляє у медичному закладі певну послугу.

Важливою складовою реформи є те, що лікарні отримали автономію – на сьогодні вони вже стали комунальними підприємствами. Тобто, медичні заклади отримали право самостійно займатися управлінням та розподілом коштів.

Таким чином, в ході аудиту, серед іншого, буде зосереджено увагу на досягненні поставлених завдань та цілей під час перетворення медичного закладу в комунальне некомерційне підприємство, а також ефективності фінансово-господарської діяльності об’єкта аудиту.

Під час проведення аудиту планується дослідити потенційні загрози щодо правильності формування потреби в бюджетних коштах, ефективність використання бюджетних та власних коштів комунального підприємства, використання приміщень лікувального закладу, законність та ефективність використання коштів при проведенні капітальних ремонтів та придбанні обладнання для забезпечення потреб лікувального закладу, ефективність здійснення публічних закупівель. Перевірка використання коштів на оплату праці, наявність та причини заборгованості з оплати праці.

Держаудитори планують дослідити діяльність закладу за 2021-2022 роки. Аудит, який наразі вже розпочато, планується завершити наприкінці квітеня 2023 року.

Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів посадовими особами об’єкту контролю, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: [email protected]

При інформуванні держаудитори просять враховувати термін завершення аудиту, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.

Show more
0
4
https://avalanches.com/ua/kharkiv_derzhaudytory_kharkivshchyny_doslidiat_biudzhet_vysochanskoi_hromady_vper6714469_23_02_2023

Держаудитори Харківщини дослідять бюджет Височанської громади

Вперше за воєнних часів Держаудитслужба проводить фінансовий аудит місцевого бюджету в Харківській області.

Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє, що розпочато проведення державного фінансового аудиту бюджету Височанської територіальної громади Харківської області. Адже нещодавно у державі було скасовано тимчасову заборону на перевірки виконання місцевих бюджетів.

Планується дослідити період діяльності з липня 2020 по грудень 2022 року. Орієнтовний термін завершення аудиту – квітень 2023 року.

Під час проведення аудиту планується провести аналіз та перевірку обґрунтованості планування надходжень та витрат бюджету. Стану виконання бюджетних коштів, зокрема, шляхом проведення оцінки законності та ефективності управління бюджетними коштами, досягнення їх економії і цільового використання, правильності ведення бухгалтерського обліку, достовірності фінансової та бюджетної звітності.

Держаудиторами плануються охопити контролем 231 млн грн ризикових фінансових ресурсів та перевірити інформацію отриману від громадян за їхніми письмовими зверненнями.

Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів посадовими особами об’єкту контролю, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіславши звернення на електронну адресу: [email protected]

При інформуванні держаудитори просять враховувати термін завершення аудиту, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.


Show more
0
6

Довільні поля для Woocommerce без плагінів


Ви можете створити додаткове поле без використання плагінів, використовуючи функції WordPress для роботи з метаданими. Для цього виконайте такі кроки:

Відкрийте файл functions.php для вашої теми для редагування.

Додайте наступний код до кінця файлу:

// Добавляем новое поле метаданных в товары WooCommerce

add_action( 'woocommerce_product_options_general_product_data', 'add_custom_fields_to_products' );


function add_custom_fields_to_products() {

global $woocommerce, $post;


echo '<div class="product_custom_field">';

woocommerce_wp_text_input(

array(

'id' => '_custom_field',

'placeholder' => 'Введите информацию о товаре',

'label' => __('Информация о товаре', 'woocommerce'),

'desc_tip' => 'true'

)

);

echo '</div>';

}


// Сохраняем значения дополнительных полей метаданных при сохранении товара

add_action( 'woocommerce_process_product_meta', 'save_custom_fields_to_products' );


function save_custom_fields_to_products( $post_id ) {

$woocommerce_custom_product_text_field = $_POST['_custom_field'];

if( !empty( $woocommerce_custom_product_text_field ) )

update_post_meta( $post_id, '_custom_field', esc_attr( $woocommerce_custom_product_text_field ) );

}

Цей код додає нове поле метаданих «_custom_field» у розділ «General» сторінки редагування товару у WooCommerce та зберігає його значення у базі даних при збереженні товару.

Відкрийте файл single-product.php для вашої теми.

Додайте наступний код у потрібне місце на сторінці товару:

<?php

$custom_field = get_post_meta( get_the_ID(), '_custom_field', true );

if ( ! empty( $custom_field ) ) {

echo '<p>Информация о товаре: ' . $custom_field . '</p>';

}

?>

Цей код отримує значення поля метаданих «_custom_field» для поточного товару та відображає його на сторінці товару в потрібному місці.

Збережіть файли functions.php та single-product.php.

Тепер ви можете додавати та відображати додаткову інформацію про товари у WooCommerce через створене вами поле метаданих.


Show more
0
14